Hakkımızda
Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Nem, rutubet kurutma işlemleri, inşaat ve yapı sektörlerinde ev, işyeri gibi alanların hızlı bir şekilde nem ve rutubetten kurtulmayı sağlayan tekniklerden biridir. İnşaatların hızlı bitmesi hem müttehitler açısından hem de mülk sahipleri açısından oldukça önemlidir. Bu işlem esasen yapıların yapım aşamasında yapılmaktadır. Nem kurutma firması olarak nem kurutma cihazları kullanarak yapıların nemini kurutup kısa sürede hazır hale getiriyoruz. Nem kurutma hizmeti için kurumsal firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Nem Kurutma Hizmeti Nedir?

Nem sadece binaların iç cephesinde oluşmazlar. Aynı zamanda dış cephe duvarlarında da olup, binaların hasar görmesine neden olurlar. Öte yandan yeni yapıların binaların beton kaplamasının kuruması için uzun zaman gerekir. Bu durumda inşaatın geç bitmesine neden olur. Ancak bu durum ilerleyen teknoloji sayesinde tamamen ortadan kalkmış yeni yapıların beton kaplamalarının çabuk kuruması için nem alma makineleri üretilerek, nem alma işlemi oldukça pratikleşmiştir.

Nem Kurutma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Yapı kurutma işlemi kurumsal firmamız tarafından ileri teknolojik kurutma makineleri ile yapılmaktadır. Nem insanlar için gözle görülmeyen bir unsur olsa da hem insan sağlığını hem de yapıları olumsuz etkilemektedir. Yapıların üzerinde meydana gelen nem zamanla kötü kokulara küflenmelere ve duvarların yıkılıp dökülmesine neden olur.  Bu nedenle duvarlarda oluşan nemin zamanında kurutulması gerekir. Aynı zamanda nem eşyalarında yıpranmasına neden olmaktadır. Her açıdan baktığımızda insan yaşantısı için oldukça kötü bir durum olan nem kurutma işlemleri için uzun zaman bu sektörde hizmet veren kurumsal firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Beton Kurutma Hizmeti

Hizmetlerimiz arasında yer alan Beton kurutma hizmeti , kaba inşaat , işyeri gibi zaman zaman ise meskenlerde sağladığımız hizmet türüdür . Beton kurutma işlemlerimiz nem alma işlemlerinden biraz farklı olarak modern ve güncel ısıtıcı makineler kullanılarak yapılmaktadır . Isıtıcı cihazlarımızın betonun katmanlarında ve yüzeyinde bulunan nemi normal seviyeye getirene dek ölçümleme ile kontrollerini sağlarız . Nemin ölçümlenmesini nem ölçme cihazlarımız ile işlem boyunca kontrol ederek ilerliyoruz . Nemin betonda zaman içerisinde oluşturacağı tahribatı bu yöntem ile engelliyor sizlere garantili hizmet sağlıyoruz . Beton kurutma hizmetimize bir telefon kadar yakınsınız . 

 

İnşaat Kurutma Hizmeti

 

İnşaatlarımızda işlem süreçleri boyunca betonun sağlamlaşması için sulama ve betonu nemlendirme çalışmaları yapılmaktadır . Betonun bu işlemler ile daha sağlıklı ve sağlam bir yapıya dönüştüğünü biliyoruz . Ancak sulama çalışmaları sonrası betonun tam anlamıyla kuruması aylar sürebilmektedir . Güneş ile teması olmayan beton yüzeyleri ise tam olarak kurumayabiliyor . Beton üzerindeki nemin normal seviyelere dönmesi için kuruma sürelerinin inşaat sahipleri için vakit ve maliyete sebep olması ise en büyük dezavantajları arasında yer alıyor . Uzun süren bu süreçlerin çok daha hızlı sonuçlanması için modern kurutma ve nem alma cihazlarımız ile inşaat kurutma hizmeti veriyoruz . İnşaat kurutma işlemlerimiz boyunca deneyimli operatörlerimiz tarafından beton nem seviyesi ölçümlemesi ve betonun yüzeysel olarak değil tüm katmanlarının eşit derecede kuruması için çalışma sağlamaktadır . Yüzeysel çalışmaların ince işçilik esnasında maddi hasarlara yol açtığı bilinmekte . Tamamen uzman kadrodan oluşan ekibimiz ile sizlere garantili hizmet sağlıyoruz  . İnşaat nem kurutma hizetimizden faydalanmak için form doldurabilir ya da bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz .

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın