İnşaat Kurutma
İnşaat Kurutma

İnşaat Kurutma

Geçmiş zamanlar oldukça ihmal edilen fakat günümüzde kullanımı çok yaygın olan İnşaat Kurutma sistemlerinin önemi inşaat sahipleri için oldukça mühimdir. Özellikle sağlık açısından iyi bir yatırım sağlamaktadır. Yapı malzemelerinde hava boşluklarının tutma kabiliyeti ile suyu nüfus etmeleri sebebiyle nem ve rutubet meydana gelir. Bu da çeşitli problemler oluşturuyor. Yapı üzerine monte edilecek malzemelere zarar verir. Ayrıca bünyesinde barındırır. Bu nedenle temas eden malzemeye de rutubetin sızması hasebiyle nem oluşturacağından bozulmasına sebep verir.

Gerek duvarların içlerinde biriken rutubet ve gerekse zeminde ya da tavan içerisinde rutubetin bulunması sadece yapı malzemelerine zarar vermez. Bunun yanı sıra rutubetin verdiği bir zarar da solunum yolu ile bulaşabilen sağlık problemleridir. Kalıcı bir sağlık problemi tehdidi ile karşı karşıya kalınmaması için İnşaat Kurutma işlemi uygulamaları sağlanmaktadır.

Ülkemizde de bir çok inşaat şirketinin tercih etmiş olduğu İnşaat Nem Kurutma hizmeti sayesinde bir çok açıdan fayda sağlamaktadır. Doğal yöntemler ile kurutmanın tercih edilmesi kurutma değerlerinin yetersiz olmasına neden olabilir. O nedenle kurutma cihazlarının burada önemli bilgileri sunmaları avantaj sağlamaktadır. İnşaatların rutubet ve nemlerinin gerekli değerler aralığında olması gerekmektedir. Bu değerler kaliteli bir cihaz ile sağlandığında gönül rahatlığı ile sağlıklı bir şekilde yapılarınızın yaşanılabilir hale gelmesi saplanabilmektedir.

İnşaat Kurutma İşleminin Tercih Edilme Nedenleri

Teknolojinin gelişmesi her alanda olduğu gibi inşaat sektöründe de bir çok katkı sağlamaktadır. Yapılan işin zaman açısından daha erken bitirilmesinde kurutma cihazlarının katkısı çok büyüktür. Artık teknolojik cihazlar sayesinde inşaatlarda kurutma işlemleri daha kısa sürede saplanabilmektedir. Sizlere İnşaat Kurutma hizmetinin yapılmasında katkı sağlayan en yüksek kurutma kalitesini sağlayan cihazlarımızdan sunuyoruz. Bu cihazlar sayesinde inşaatlarınızdaki nemin kısa bir zaman içerisinde ve günlerce beklemeye gerek kalmadan olması gereken değerlerde olmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmet sektörleri içerisinde aranan niteliklerin en başında güven ve kalite gelmektedir. O nedenle sizlere kaliteli bir hizmet vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Her zaman bizimle iletişime geçebilir ve aklınızda takılan bütün sorularınızı gönül rahatlığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz. En doğru ve bilimsel sonuçlar sonucunda kanıtlanmış olan İnşaat Kurutma hakkındaki bilgileri bizlerden alacağınıza emin olabilirsiniz. Sadece inşaat kurutma cihazlarımızı alacağınız zaman değil sonrasında da hizmetimizden faydalanabilir ve en ufak bir problemde dahi bizlerden destek alabilirsiniz.

Ülkemizdeki bir çok köklü ve büyük firmaların hizmetimizi tercih etme sebeplerin en başında güven gelmektedir. Vermiş olduğumuz bu güvenin yanı sıra üstün kalite hizmetini de dahil ettiğinizde tercih sebebi olmak kesinlikle kaçınılmaz bir başarı olmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi de memnun etmek bizlerin en birinci görevlerinden birisidir. Sizler yapmış olduğunuz işlerin daha kaliteli olmasını beklerken bizler de sizlere vermiş olduğumuz hizmetin devamlılığını bekleriz. O nedenle dostluğun devam edeceği bu güzel hizmet ile sizleri de tanıştırmak ve İnşaat Kurutma işlemlerinizi üstlenmek ve sizlere bu güzel hizmeti ve cihazlarımız ile yardımcı olmak isteriz. Biz sizlere bir telefon kadar yakınız. Sizlerde şu anda güven ve kaliteye aynı mesafede yakın olduğunuzu bilmenin mutluluğu içerisinde gönül rahatlığı ile hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Yıllarca elde etmiş olduğumuz tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile birlikte sizlere bu değerli hizmeti sunuyoruz. Bizleri tercih edin ve pişman olmayın.

inşaat nem alma

İnşaat Kurutma İşlemlerinin Avantajları

Her alanda olduğu gibi inşaat sektöründe de kalite ve sağlıklı yaşam alanı olanlar tercih edilmektedir. Bir inşaatın sağlıklı olabilmesi için özellikle fazla olan rutubet ve nemden arındırılarak işlem görmüş olması gerekir. Peki inşaat yapımının bu alanında kullanılan İnşaat Kurutma işleminin ne gibi avantajları vardır diye sizleri de bilgilendirmek istedik. Tercih edilen bu hizmetin mutlaka tercih edilme sebepleri vardır. Eğer kurutma işlemi yapılmazsa uygun olan nem oranı sağlanmaz. Nem oranının yüksek olması ise birçok problemlerde yanında getirmiş oluyor. Maddi olarak çok fazla maliyeti olmayan bu işlemin ileriki zamanlarda gerek yapısal gerekse insan sağlığı için yüksek miktarlarda maddi harcamaların yapılmakta zorunda kalınmasının da önüne geçilmiş olmaktadır.

Birçok avantajı olması ile birlikte İnşaat Kurutma yapıldığında yapı yönünden ve sonrasında ekonomik olarak çözümlerde sağlamış olur. Bilindiği üzere rutubet ve nem oranı yüksek olduğunda zemine uygulanacak herhangi bir yapı malzemesinin formasyonuna zarar vereceğinden dolayı malzemeyi bozar. Daha sonrasın da ise tekrar bir ekonomik harcama söz konusu olacağından dolayı maddi harcamaya sebebiyet verir. Buradaki en büyük avantaj bu gibi problemlerin yaşanmasının tamamen önüne geçilmiş olmasıdır. Yıllarca yapı malzemeleri üzerine çalışmış olan inşaat mühendislerinin de yapmış oldukları testler sonucunda da belirtilmiştir. Bir yapıya kurutma işlemi yapılmadığında ne gibi problemlerle karşılaşacağı ortadadır. Yapı kurutma işlemi gerçekleştirildiğinde ise mühendislerinde tavsiyeleri bunun üzerine olmuştur ve tüm bu oluşabilecek sorunların önüne geçilmiş olunur.

Günümüzde bir takım firmalar maliyet harcamalarını en aza indirgeyebilmek adına mutlaka olması gereken İnşaat Kurutma işlemini cihazlar ile yapmıyor. Cihazlara para vermek yerine doğal yöntemle kurutmayı tercih ediyorlar. Fakat doğal yollar ile kurutmanın sağlıklı yaşam koşulu sağlayabilmek için yeterli olmadı yapılan bilimsel testler ve araştırmalar ile ispatlanmıştır. Siz doğal kurutma yöntemi ile ortamın rutubet ve neminin olması gereken oranlara getiremezsiniz. Zaten bunun ölçümü yapmak bile mutlaka bu cihazlara ihtiyaç duyulduğunun en güzel göstergesidir. Özellikle zaman çok önemlidir. Yapılan yapının daha kısa zamanda tamamlanması adına ve daha sonra yapı üzerine uygulanacak malzemelerin zarar görme riskini tamamen ortadan kaldırabilmek adına bu cihazlar kullanılmalıdır.

Doğal yolların tercih edilmesi ileriki zamanlarda birçok problemler ve zararlara sebep olacaktır. Oysa İnşaat Kurutma işlemi için üretilen kaliteli cihazlarımızdan kullanıldığında kesinlikle bu problemlerin önüne geçilmesini sağlayacaktır. Yüksek kalitede kurutma sağlayan cihazlarımızı tercih ettiğinizde en ufak bir sorun dahi yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Sizlerde uzun zamandır emek verdiğiniz yapılarınızın nem ve rutubet gibi etkenlerden zayi olmasını istemiyorsanız bir çok firmanın tercihi olan hizmetimizden faydalanabilir bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İnşaat Kurutma Cihazları ile Kurutma Yapılmamasının Sonuçları

Yaşam alanları içerisinde rutubet ve nemim bulunması sonucunda bilindiği gibi bazı problemleri de yanında getirmektedir. Özellikle inşaatların yapımı aşamasında nemli ve rutubetli yani ıslak olan malzemeler üzerinde kurutma işlemi yapılmaması sonucunda bu malzemelerde de hasar oluşmaya başlar. Kısa zaman sonra malzemeler yerinden dökülürler. Monte edildikleri yerde tutunmaları zayıflar. O nedenle de ömürleri kısaltılmış olur. Yani hem malzemelere hem de yapı içlerindeki nemlerini almak için İnşaat Kurutma Cihazları mutlaka tercih edilmeleri gerekir. Bu inşaatların teslim edilme süreleri ise kurutma işlemleri ile doğru orantılı olmaktadır. Yani siz bu cihazlar ile kurutma sağladığınızda daha kısa zamanda işlemlerinizi tamamlarsınız. Bu işlemleriniz daha sağlıklı ve kaliteli olur. Ayrıca bu cihazlardan faydalanmak sanıldığı gibi yüksek maliyetli değildir. Hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de daha sağlıklı bir yaşam koşulu oluşturmuş olursunuz. Rutubetsiz bir yapıya uygulayacağınız her türlü malzemenin de kalitesini düşürmeden uzun ömürlü olmasını da sağlamış olursunuz.

Yukarıda saydığımız bütün olumsuz durumları yaşanmaması adına doğal yöntem dediğimiz eksik kurutma işlemi yerine kurutma cihazlarını tercih ediniz. Sizlere hem zaman kaybettirmez hem de yapı malzemelerinizin bozulmasını engellemiş olursunuz. Maddi harcamadan kaçayım derken kısa bir süre sonra gerek malzeme yönünden tekrar kullanmak zorunda kalacağınızdan dolayı ve gerekse de kalite yönünden düşük kaliteli yapılar elde edeceğinizden dolayı sizlere çok daha fazla külfet olacaktır. Ama kurutma cihazlarımız sayesinde bütün bu oluşabilecek olumsuz durumlardan ekonomik ve kısa bir zamanda kurtulabilirsiniz. Bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Sizin kalitenize destek verebilmek adına biz gece gündüz sizler için çalışıyoruz.

İnşaat Kurutma Sisteminde Yüksek Kalite

İnşaatlarınızın yapım esnasında yapılarınızın oluşabilmesi için kullandığınız suları bir düşünün. Bu sular nereye gidiyor diye hiç düşündünüz mü? Tabi ki suyun tutunabilme özelliğinin yüksek olduğu malzemelerle yapılar gerçekleştiriliyor. Bu nedenle de kullanılan su yapılar içerisinde nüfusunu sağlıyor. Eğer kuruma işleminden sonra ortamın rutubetine sebebiyet verecek olan nem oranları gerekli seviyelerde olmazsa bir çok problem oluşacaktır. İşte biz tam bu noktada sizlere İnşaat Kurutma ile ilgili hem bilgi sağlıyoruz hem de cihazlarımız ile kaliteli bir hizmet veriyoruz. Hepimiz yaptığımız işin çok tercih edilmesini isteriz. Hiç şüphe yok ki işlerimizin tercih edilmesi için mutlaka yüksek kalite olması şarttır. Bizler de yılların vermiş olduğu hizmet tecrübesi sebebi ile sizlerin belirli bir zaman içerisinde teslimini sağlamayı hedeflediğiniz yapılarınızın daha da kaliteli olmasını sağlamak adına sizlere hizmet veriyoruz.

Bir inşaatın tamamlanması için belirli bir zaman içerisinde birçok çalışma yapılıyor. Bu çalışmalarda verilen emeğe özellikle saygı gösterip bu emeklerin zayi olmaması adına İnşaat Kurutma işlemlerinde kullanılmak üzere yüksek kalite özelliklerine sahip cihazlarımızı sizlerin istifadesine sunuyoruz. Sizler de bu hizmetten kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Biz sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bu yazımızda mutlaka hissettirmişizdir. Biliyoruz belki de bugüne kadar hiç böyle bir makale yazısı ile karşılaşmadınız. Sizlerin ne istediğinizi ve bizden neler beklediğinizi çok iyi tahmin edebildiğimiz için bu yazımızda kalitemizi biraz hissettirmek istedik. Kalite biraz teknoloji biraz da samimiyettir. Bu iki etkenin bir arada bulunduğu hizmet anlayışı ile sizlerle uzun yıllar çalışmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşan yolun öncelikle sizlerin memnuniyetini sağlamak olduğunun bilincindeyiz. O nedenle bizlerle mutlaka tanışmalı ve anlaşmalı iş hayatında port föyümüzde sizlerde yer almalısınız. İşlerinizde yüksek başarıların alt yapısı olan yüksek kaliteli bina oluşumunda önemli bir rol oynayan kurutma sistemi cihazlarımızdan faydalandırmak üzere aramalarınızı bekliyoruz. Alabileceğiniz en yüksek kalitede hizmet sağlayabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Öncelikle iletişim bilgilerinden bizlere kolaylıkla ulaşabileceğinizi ifade etmek isteriz. Gerekli olan tüm imkanlarımız ile sizlere özel bir çalışma sistemiyle sizlere sunulmaktadır. Binalarınızın kalitesini yükseltmek için bizlerden destek alabilirsiniz. Bu sayede biz daha güçlü ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına sizlerden güç aldığımızı da bilmenizi isteriz. İş hayatında uzun süreli çalışabilmek ancak kaliteli bir iş ve sektöründe tecrübesi yüksek olan kişiler ile sağlanır. O nedenle sizlerin ihtiyaç duyabileceği ve yapım aşamasında destek verebileceğimiz İnşaat Kurutma sistemlerimiz ile uzun yıllar çalışmak isteriz. Kalitemizin artmasını ve alanında tercih edilme oranı yüksek olmamızın en büyük etkeni sizlerin memnuniyeti olduğunu düşünüyoruz. O nedenle memnuniyetinizi sağlamak bizim birinci vazifemizdir. Kullandırdığımız cihazların hem ekonomik olmaları hem de kullanımlarının kolay olmaları sayesinde memnuniyetinizi % 100 sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek için her an aramalarınızı bekliyoruz.

 

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın