Zemin Kurutma
Zemin Kurutma

Zemin Nem Kurutma Nedir?

Gün geçtikçe inşaat alanında üretimin artması yanında bir çok problemi de getirmektedir. Bizler oluşan ve yeni oluşabilecek problemlerin çözümünde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bilindiği üzere yeni yapılan inşaatlarda özellikle beton atma işleminden sonra aşırı nem oluşmaktadır. Bizlerde Zemin Nem Kurutma hizmetini sizlere sağlamaktayız. Son derece kaliteli ve başarılı sonuç alacağımız cihazlar ile bu hizmeti en profesyonel bir şekilde sonuçlandırıyorum.

Hizmette kalite prensibi ile hizmet vermekte olduğumuz bu hizmetimizde en uzman ekipman cihazlarımız ile çalışmaktayız. İnşaatta oluşan nemin özellikle zemin üzerinde olması ileriki zamanlarda yanında birçok problemler oluşturmaktadır. Tüm bu riskleri minimize etmek için Zemin Nem Kurutma sayesinde oldukça başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Kurutmaya Duyulan İhtiyacın Önemi

Günümüzde inşaat alanın Zemin Nem Kurutma işlemine son derece ihtiyaç duyulmaktadır. Sebebi ise yapılan inşaatın tesliminin tam olarak sağlanması için kuruluk değeri önemlidir. Yani bina ne kadar ıslaksa kurutma süresi artar. Yapılan binada kuruma ne kadar kısa sürede saplanırsa işlemlerin tamamlanması da o kadar daha çabuk gerçekleşmektedir. O nedenle her alanda olduğu gibi inşaat alanında da nem kurutma işlemine son derecede önemle ihtiyaç duyulmaktadır.

Yapılan işlerin hızlandırılması ve tam olarak işin tesliminin sağlanabilmesi için Zemin Nem Kurutma hizmetinden faydalanılmaktadır. Her sektörde olduğu gibi mimarinin de alanında önemli bir yer tutan bu hizmeti güvenilir ve kaliteli bir şekilde bizlerden sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde ihtiyacınızı en uygun şartlarda en yüksek kalitede alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Zemin Nem Kurutma Cihazları

Yüksek kaliteyi ülkemizin yerli ürünlerinde bulabilirsiniz. Sizlere yüzde yüz kaliteli bir hizmet sunan Zemin Nem Kurutma cihazlarımız sayesinde kurutma işlemlerinizi en kolay bir şekilde ve en kısa bir zamanda sağlamanız konusunda sizleri destekliyoruz. En çok ihtiyaç olduğu bir zamanda yanınızda güvenle sizlere destek vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kurutma işleminin düzgün ve olması gerektiği şekilde sağlanması çok önemlidir. Yapacağınız kurutma işlemi eğer gerekli şartları sağlamazsa, yani eksik ve kalitesiz yapılırsa aşırı nem olacağından dolayı özellikle sağlık problemlerinin oluşmasına sebebiyet vermiş olacaktır. O nedenle kullanacağınız cihazların yüksek kalitede bir kurutma işlemi yapması oldukça önem arz etmektedir. Bunun bilincinde ve bilgi birikiminin ışığında sizlere yüzde yüz memnuniyet sağlayacak olan cihazlarımızı hizmetinize sunuyoruz. Kurutma işleminden sonra kesinlikle içiniz rahat bir şekilde yapılarınızın tamamlanmasına ve gönül rahatlığı ile teslimatının sağlanmasını gerçekleştirebilirsiniz. Kolaylıkla sağlayabileceğiniz Zemin Nem Kurutma işleminin yapı işlerinizde sizlere sağladığı konfordan da en yüksek kalitede faydalanacaksınız. Yüksek kalite ve güven içerisinde nem kurutma cihazlarını bizlerden temin edebilirsiniz.

Kurutma İşlemi İyi Yapılmazsa Neler Olur?

Kurutma gerekli şekilde ve kaliteli bir şekilde sağlanmazsa neler olur sorusuna sıkça rastlamaktayız. Eğer nem kurutma işleminiz doğru bir şekilde sağlanmazsa, yani kaliteli bir kutuma yapılmaz ise daha önce de belirttiğimiz gibi öncelikle büyük sağlık problemlerinin oluşması kaçınılmaz olacaktır. Sağlık problemlerinin yanı sıra Zemin Nem Kurutma işlemleri eksik ve yetersiz olursa, daha sonra zemin üzerine kaplanacak olan yapı malzemelerine de kısa bir süre içerisinde mutlaka zarar verecektir. Özellikle rutubetin deformasyona yani bozulmaya uğramasına sebep vermediği hiçbir yapı malzemesi olmadığını belirtmek isterim.

Yapıya verilen zararın daha sonra tekrar bir çalışma gerektireceği için hem iş gücüne hem verilen emeğe zararı olacaktır. Yapılar yenilenmek zorunda kalınacağından dolayı da tekrar bir maddi harcama da bu durumda kaçınılmaz olacaktır. Normal şartlarda yaşadığımız evlerde mutlaka nemlenme olmaktadır. Yıkanmak için kullandığımız sudan tutun da yıkanılan çamaşırlara kadar, yapılan ütünün buharından tutunda ocaklarımızda pişen yemeklerden çıkan buhara kadar bir çok etkenin evlerimiz içerisinde neme sebebiyet verdiğini biliyoruz. Bunun gibi doğal ihtiyaçlarımızı karşılarken bulunduğumuz ortamda nemin oluşması da kaçınılmaz olmaktadır. Yaşamamızı sürdürdüğümüz ortamın Zemin Nem Kurutma işleminin iyi bir şekilde yapılmadığını var sayarsak kalıcı hasarlara da neden olması mutlaka üzücü sonuçları da doğuracaktır.

Nem Alma ve Kurutma İşlemin Önemi

Binaların özellikle yapımı sırasında gerekli olan en önemli hizmetlerdir biri olan Zemin Nem Kurutma bina sağlığı ve yaşamını devam ettirecek olanların da sağlıkları için oldukça önem arz etmektedir. Yapıların kaliteli ve sağlıklı bir şekilde tamamlanabilmesi için yapılmaması kesinlikle kabul edilemezdir. Çünkü bu kurutma ve nem alma hizmeti sağlanmadığı taktirde hem binanın güvenilirliği oldukça düşük olur hem de insan sağlığı açısından da çok ciddi tehlikeler doğurur. Özellikle solunum ve ciğer hastalıkları nemin fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Bazı istenmeyen canlılarında yaşam alanı nemli ortamlar olduğundan yapım aşamasında bu hizmetin sağlanması muhakkak gereklidir.

Özellikle Zemin Nem Kurutma bizlerin en çok önem verdiği konulardan biridir. Çünkü en değerli eşyalarınızın muhakkak zemine teması olmaktadır. Bu eşyaların zarar görmemesi ve daha uzun ömürlü olmalarını sağlamak için en kaliteli bir şekilde bu hizmeti sizlere sağlıyoruz. Yapıların teslimatından sonra yaşayacak olan insanların yaş farkı gözetmeksizin hayati sağlık tehlikeleri oluşmaması açısından kaliteli kurutma hizmetini bizlerden temin edebilirisiniz.

Yüksek Kalitede Kurutma İşlemi Sağlamanın Önemi

Bilgi birikiminin verdiği ışıkla aydınlattığımız bu hizmet yolunda yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere en yüksek kalitede Zemin Nem Kurutma hizmeti sağlamaktayız. Bu bağlamda bu hizmetin gerçekleşmesi adına sizler için özenle seçmiş olduğumuz Yüksek performans ve pratik kullanım özelliğine sahip olan cihazlarımızdan sizleri de yararlandırıyoruz.

Uzun bir zaman ve değerli bir emek sayesinde oluşturduğunuz binalarınızın daha uzun ömürlü ve sağlıklı birer yapılar olmasını sağlayan bu hizmetimizden en karlı bir şekilde çıkacağınızdan emin olabilirsiniz. Yapılarınızın oluşumu için bir çok usta ile çalışmış ve bu ustaların sizlere en güzel, iyi ve kaliteli bir hizmet sağlamasını istemişsinizdir. Bu alanda da Zemin Nem Kurutma hizmeti konusunda gerçek bir usta ile yüksek kalitede bir hizmet almak isterseniz şu anda doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Sizlere en yüksek kaliteyi ve güvenilir alış veriş hizmetini sağlayan köklü ve prestijli firmamızı tercih ettiğinizde bundan memnun bir şekilde başkalarına da bahsedeceğinizden eminiz. Kaliteli bir çalışma sayesinde iyi dostluklar kurduğumuz yılların verdiği tecrübe sayesinde sizlerin memnuniyetini en yüksek derecede alabileceğimizi garanti ediyor olmamız yüzlerce firmadan aldığımız teşekkürler ile sabittir.

Yapılarınızın kaliteli olması için nasıl ki kaliteli bir işçiliğe sahip olan ustalardan destek aldıysanız Zemin Nem Kurutma hizmetini de bizim sizlere sağlamış olduğumuz usta cihazların çalışma sistemleri sayesinde alabilirsiniz. Yüksek kalitede nem alma ve kurutma işlemlerini pratik ve kısa zamanda gerçekleştirme özelliğine sahip olan cihazlarımızı tercih etmenin rahatlığını sizlere yaşatıyoruz. Sizler de gönül rahatlığı ile bu kaliteli cihazlar sayesinde yapılarınızın kaliteli kurutma işlemlerini sağlayabilirsiniz. Hizmetimizin her döneminde her zaman sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hizmet öncesi ve sonrasında iletişim bilgilerimizden her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Uzun yıllar sonra binlerce firmanın güvenini ve memnuniyetiniz kazanmış bir firma olarak sizlerin de memnuniyetinizi sağlamak için bizler yüksek kaliteli cihazlarımızla birlikte hazırız. Sizler bu güzel hizmeti almaya hazırsanız eğer, öyleyse bizlere ulaşmanızı bekliyoruz. Yapılarınızın yapıcı hizmeti güven ve samimiyetimizle sizlere iyi çalışmalar diler en kısa zamanda görüşme dileklerimiz ile bizleri aramanızı bekleriz.

Eğer duvarlarınızın, şap, zemin ve betonun içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır. 
                                                            
                                                             
Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

 

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın