Islak Beton Kokusu - Beton Kokusu Giderme
Islak Beton Kokusu - Beton Kokusu Giderme

Islak Beton Kokusu 

Islak beton kokusu dış ortamlarda normal olarak karşılansa da yaşam alanları içinde pek normal bir durum değildir . Beton kokusu veya betonda oluşan küf kokusunun evimizde hissedilmesi yalıtım problemlerinin olduğuna işaret edebilir . Islak beton kokusu dışarıdan ıslanan ancak herhangibi yerden sızıntı yaratmayan betonlarda da olabilir .Örneğin evimizin odasındaki duvarlarda küf veya ıslaklık belirtisi yok ancak ağır şekilde ıslak beton kokusu mevcut olabiliyor . Betonun dış kısımdan ıslandığının belirtisi olan bu durum yalıtımınızı gözden geçirmeniz için haberci olabilir . Islak beton kokusunun giderilmesi için bir çok yöntem bulunabilir işe yarayıp yaramadığını denemek mümkün olsa da kesin sonuçlar için uzman yardım almak gerekebilir . Firmamız uzman ekibi ve endüstiyel nem alma , koku giderme cihazları ile bir telefon kadar yakın . Islak beton kokusu giderme işlemleri ortamda bulunan gizli nemin giderilmesi başlar ve koku giderme işlemi ile devam eder . Koku giderme işlemlerinde nem alma işlemleri gibi ortamda bulunan kokuyu kullandığımız cihazlar ile hapsediyor ve partiküllü filtre ile kokudan arındırma işlemlerini gerçekleştiriyoruz . Yalıtım problemi olmayan evlerin kalıcı olarak bu durumdan kurtulmasını sağlıyor ve yaptığımız işlemleri garanti kapsamımız altında tutuyoruz . Yapılması gereken işlemler bittikten sonra sizlere anahtar teslim hizmetimizi sunuyoruz . 

Tekrar Beton Kokusu Oluşur mu ? 
Sağladığımız hizmet öncesi evinizin veya işyerinizin nem rutubet gibi sorunları olmamalı ve yalıtımı tamamlanmış olmalıdır. Dışarıdan alınacak nem durumun tekrarlanmasına yol açabilir . Operasyon sürecimiz boyunca işlemlerimizi kontrol ediyor ve durum değerlendirmesi yapıyoruz . Durumun tekrar etmemesi üzerine çalışan ekip arkadaşlarımız ortamdaki koku ve nemin tamamen giderildiğinden ve tekrar kaynaklanmayacağına emin oluncaya dek işlemlerine devam ediyor . Sağladığımız hizmete güvendiğimiz için hizmetimizi garanti kapsamında sağlıyoruz . Nemeks.com olarak müşteri odaklı hizmet veriyor ve işlem sonrası destek vermeyi sürdürüyoruz . Bizlere aşağıda bulunan formu doldurarak veya telefon numaralarımız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz .

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın