Nem Alma Cihazı Rutubeti Engeller Mi ?
Nem Alma Cihazı Rutubeti Engeller mi ?

Nem Alma Cihazı 

Nemin oluşturduğu kötü koku rutubet gibi sorunların giderilmesi için nemden kurtulmak oldukça önemlidir . Nemin kaynağından tamamen kurtulana dek rutubet küf gibi problemler ile karşı karşıya kalmak mümkün . Nem alma cihazları düzenli kullanım ve rutubet giderme işlemleri için büyük bir göreci üstlenmiş durumdadır . Nemden tam olarak kurtulamadığımız veya çözümün sağlanmasının uzun zaman alacağını düşündüğünüz noktada nem kurutma cihazları ile evinizdeki düzenli olarak tasfiye edebilirsiniz . Evinizin metrekaresine göre farklılık gösteren modelleri mevcut olan nem alma cihazlarının profesyonel modellerini kullanmanız sonuca daha hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlayabilir . Nem alma cihazlarını bodrum çatı katı gibi yalıtım ve onarılması zaman alabilecek ortamlarda rutubeti minimum seviyeye indirmek için kullanabilirsiniz . Nemin oluşturduğu kötü koku ve bakterilerin hapsedilmesinide sağlayan nem alma cihazlarını satın alabilir veya geçici süreliğine kiralayabilirsiniz . Evin tüm odaları için ayrı ayrı küçük nem alma cihazlarının alınması maliyet açısından oldukça büyük bir külfiyet yaratabilir . Bunun yerine sizlere profesyonel ve güçlü bir cihazla rutubeti gidermenizi öneriyoruz . Profesyonel cihazların pahalı olduğunu düşünebilirsiniz . Günlük kullanım için yüksek fiyatlarda olan bu cihazları güvenilir ve profesyonel hizmet sağlayan firmamızdan kiralayabilirsiniz . Mevsimsel problemlerin çözümünde oldukça başarılı olan profesyonel cihazlarımız evinizdeki nemi en aza indirerek eşyalarınızı ve sağlığınızı korur . 

 

Nem Alma Cihazı Kiralama 

Nem alma cihazları fiyat performans açısından geniş bir makas fiyat sistemine sahiptir . Fiyatlandırmaları cihazların profesyonelliğine ve yüksek kaliteli markalarına göre değişkenlik gösterebiliyor . Evlerinizde oluşan nemin giderilmesi ve düzenli olarak ortamdaki nemi hapsetmesi sizlerin sağlığını korumakla kalmaz rutubetin eşyalarınıza verebileceği zarardan da korur . Nem alma cihazları bulunduğu ortamın büyüklüğüne göre görevini tam olarak yapmaya çalışır . Ancak nem alma cihazlarının bir kapasite ile üretildiğini unutmamak gerekir . Yüksek fiyatlarla satın aldığınız ve küçük alanlar için üretilmeiş nem alma cihazlarının yanı sıra tamamen profesyonel bir cihazı çok daha düşük maliyetler ile kiralayabilirsiniz . Nem alma cihazlarının gerekli kurulumu ve bakımı uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir . Nem alma cihazı kiralama ücretlerini aşağıda bulunan telefon numaramızdan öğrenebilir veya form doldurarak bizlere iletebilirsiniz .

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın