Ardiye Kurutma
Ardiye Kurutma

Ardiye Kurutma

Depo alanlarında muhafaza edilmek üzere saklanan eşyaların, uzun ömürlü olması için gerekli hava koşulların sağlanabilmesi gerekmektedir. Ayrıca gün ışığı ve benzeri diğer koşullar, nem oranını da etkileyebilmesi sebebi ile ardiyelerde pencere bulundurulmamalıdır . Ortamda oluşan nemin, gıda ürünleri başta olmak üzere insan sağlığını tehdit ettiği yadsınamaz bir gerçektir.

Nemi alınan hava, ardiye nem alma cihazları sayesinde muhafaza edilmiş eşyaların uzun ömürlü kalmasının yanı sıra insan sağlığını da korumuş olmaktadır. Genelde nem görülme derecesi 20 ºC ve üzeri derecelerde seyretmektedir. Bu nedenle hava dengesini koruyabilmek adına nem alma  cihazlarımız, havadaki nem dengesini sağlarken temiz ve kuru kalmasını sağlamaktadır. Olası durumlar ile karşılaşmamak adına firmamızın tedarik ettiği nem alma   cihazlarından sizler de faydalanarak işlemlerinizi temiz hava koşulları altında yapabilirsiniz.

Ardiyede kullanılacak cihazlar, alanlarınızın ölçüsüne göre belirlenmekte olup geniş veya küçük kapasiteli alanlara uygun cihaz sistemlerimiz ile talep ve istekleriniz gerçekleştirilebilmektedir. Firmamızın cihazları, sadece alan ölçüsüne göre ardiye nem kurutma işlemlerini değil ardiye alanlarınızda ki nem oranını da dikkate alarak nem alma işlemlerini yapmaktadır. Bu noktada firmamız, ardiye alanlarında kullanılacak olan nem alma işlemlerini teknolojik cihazlarla yapabilmek için ve her türlü sorunlarınızda hizmetinizde .

Ardiye alanlarında bekletilen eşya veya gıdaların uzun ömürlü olması elbette ki çok önemli bir faktördür. Ardiye alanlarındaki aşırı nem, ürün yapısı ve cinsi ne olursa olsun ürünü küflendirmekte , yıpratmakta ve kullanılamayacak hale getirmektedir. Dolayısı ile bu ve buna benzer birçok neden, çok önemli sonuçlara sebebiyet vereceği için nem kurutma cihazlarının önemi çok büyüktür. Firmamız, günümüz dünyasında işletmelerin devamlılığını sağlamak adına birçok işletmeye son teknoloji ardiye kurutma cihazlarımız ile hizmet vermektedir. İleri seviyedeki teknoloji üstünlüğü ve personel bilinçliliği ile hareket eden firmamız, önemli imkanlara sahiptir. İnsan sağlığını ve işletmelerin geleceğini ön planda tutan firmamız, depolarda, inşaatlarda ve diğer pek çok alanda özel makineler eşliğinde hizmet vermektedir.

Ardiye, genel olarak gümrük veya liman sahalarında ithalat ve ihracat amacı ile bir yerden başka bir yere taşınmak üzere olan ticari eşyaların, belirli bir süre zarfında bekletildiği yerler olarak ifade edilebilmektedir. Limanlar ve hava alanı, depolarda, gümrük tarifesi olan sahalar gibi birçok ithalat-ihracat yapılan sahalarda ardiye ücreti ödenebilmektedir.

Ardiye Nem alma cihazlarımız oluşabilecek bu problemleri yok etmesinin yanı sıra ;

*Evlerde veya kapalı alanlarda oluşabilecek su sızıntısı

*Kapalı mekanlardaki havasız koşullar, sağlıksız ortam yaratabileceği gerekçesi ile yüksek nem ihtimalini artıracaktır.

Yüksek Nem Nasıl Kurutulur?

Firmamızın kullandığı son teknolojik cihazlar sayesinde hiçbir eşya, gıda gibi malzemelere zarar vermeden nem alma(kurutma) işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Nemin ıslaklığını gidermek amaçlı uygun alanlara , uygun cihazlarımız ve personel bilinçliliği ile sağlıklı hava koşulları oluşturmaktayız.

Firmamızın Hedefleri

* İşletmelere geleceğe yönelik yatırımlar yaparak ardiye nem kurutma cihazlarımız ile her geçen gün yenilenen yüzümüzün  firmamızda ki vizyonunu genişletmek

* Cihazlarımızda kullandığımız üst düzey teknoloji ve personel bilinçliliği kapsamında kalite prensibini ön plana çıkarmak

* Tecrübeli ve dinamik kadrosu ile verimlilik sağlamak

Yukarıda bahsedilen nedenler kapsamında hizmet öncesi ve hizmet sonrası teknik ekibimiz ile yanınızda olarak ev, iş yeri, ardiye, hastane , spor salonları gibi kapalı mekanlarda tüm işlemlerinizi kalite prensibi kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

 

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın