Mağaza Kurutma
Mağaza Kurutma

Mağaza Nem Alma

Havadaki suyun buharlaşması sonucu açığa çıkan atmosfer olayına nem deriz.Nem oranının gerektiğinin üzerinde olması durumunda mağaza nem alma makineleri kullanılarak yüksek nem oranının düşürülmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü aşırı nem duvarlarda tahribata neden olmaktadır. Zeminin çatlamasına ve ayrıca aşırı derecede insanları rahatsız eden kötü kokuyu etrafa yaymaya da neden olmaktadır. Tüm bu durumun yaşanmaması açısından nemin her açıdan kontrol altında tutulması gerçekten de son derece önemli kriter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mağazalar İçin Profesyonel Nem Kurutma ve Havalandırma Hizmetleri

Satış/pazarlama sektörü mağazalar ekonominin en büyük halkasını oluşturmaktadır. Mağazaların periyodik aralıklarla havalandırılması gerekmektedir. Bu sayede ortamdaki kötü havanın ortamdan atılarak yerine taptaze temiz havanın nüfuz etmesi sağlanmaktadır.

Profesyonel nem kurutma makineleri mağaza içindeki nemin kontrol altına alınmasını sağlamak açısından en ideal çözümler arasındaki yerini korumaktadır. Nemin her halükarda kontrol altında tutularak profesyonel nem kurutma ve nem alma hizmetine yer verilmesi gerçekten de önde gelen nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mağazalar İçin İleri Düzey Nem Alma Makineleri

Nem alma makinelerinin görevi ortamdaki nemin yine ortam sıcaklığıyla tamamen ideal değere ulaşmasını sağlamaktır. Yine ortamdaki maksimum nem düzeyinin minimum seviyeye indirilmesini sağlayarak bu sayede nemli ortamın da kocaeli mağaza nem kurutma makinesiyle nem-sıcaklık dengesini korumayı sağlamak olacaktır. Nemin ideal değere ulaşmasının ardından gerçekten de en kısa süre içerisinde nemin her açıdan kontrol altında tutulması da sağlanmış olacaktır. Havalandırma işlemleriyle ortamın rutubetten korunması ve böylelikle ortamın rutubete terk edilmesinin tümden önüne geçilmesi mümkün olmaktadır.

Mağazaları Rutubete Karşı Koruyan Nem Kurutma Cihazları

Mağazaların aşırı nemin etkisiyle rutubet ortamına dönüşmesi kaçınılmaz sondur. Bu durum genellikle ihmaller nedeniyle yaşanmaktadır. Nemli ortamın tamamen üstesinden gelinerek en kısa süre içerisinde mağazaların rutubete karşı tamamen korunaklı hale getirilmesi nemin kontrol altına alınması bakımından son derece gerekli kriter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nemin kontrol altına alınarak mağazalardaki rutubetlenme problemlerini de tümden ortadan kaldırmak mümkün hale gelmektedir. Mağaza içinin her açıdan rutubetten uzak tutularak aşırı derecedeki nemin uzaklaştırılması sayesinde profesyonel çözüm sağlanmış olacaktır. Son teknoloji nem kurutma makinelerini kullanarak ıslaklık değerinin normalin üzerinde olması nedeniyle yaşanan nemlilik sorunlarının gerçekten de tümüyle ortadan kaldırılması her anlamda önemli bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mağaza Rutubet Problemlerine Karşı Geliştirilen Radyal Fan Nem Alma Sistemleri

Radyal fan cihazlar tam otomatik nem alma sistemleri olarak üretilmiştir. Bu cihazlar mağazanın rutubet sorunlarını tümden ortadan kaldıracaktır. Metalik yapısıyla son derece dayanıklıdır ve yine rulmanlı motor sistemiyle de son derece geliştirilmiş özelliğiyle nem alma sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mağazadaki nemlenme ve rutubetlenme gibi birçok problemler kısa süre içerisinde nem alma cihazları yordamıyla ortadan kaldırılır. Mağazanın operasyonuna olumsuz etki eden ve içeriye giren müşterilerin rutubetin neden olduğu kokudan rahatsız olmaması açısından radyal fan sistemi esasına dayanarak çalışan makineler geliştirilmiştir. Mağaza nem alma sistemleri sayesinde gerçekten en kısa süre içerisinde ortamdaki aşırı nemlenme sorununun gerçekten de üstesinden gelmek önemli bir yaklaşım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede yüksek nemlenme sorununun da en kısa süre içerisinde tümden önüne geçileceğini kesin olarak ifade etmemiz gerekmektedir. Mağazanın daima ideal kuruluk değerine sahip olması ve aşırı derecede nemin neden olduğu rutubetle problemiyle karşılaşılmaması açısından düzenli aralıklarla kontrol altına alınması gerekmektedir.

 

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın