Depo Kurutma
Depo Kurutma

Depo Kurutma

Nem oluşumu, kapalı ortamlardaki su buharı miktarının istenmeyecek derecede artması sonucunda oluşmaktadır. Ancak tek sebep artan su buharı değildir. Ortamın yeterince güneş görmemesi, yeterince hava alamaması ya da beklenmeyen bir su sızıntısı istenmeyen yüksek nem ve rutubet oluşumuna sebebiyet verebilmektedir. Oluşan yüksek nem ya da rutubet dolayısıyla kapalı ortamda yaşanan kötü kokunun rahatsız edici olmasının yanı sıra bu durum insan sağlığını tehdit edecek boyutlara da ulaşabilmektedir. Bu nedenle nem oluşumu hem evlerde hem de depo gibi yerlerde, insan sağlığına ve eşyalara zarar verici bir etki yaratmaktadır. Depolarda saklanmak istenen eşyaların uzun süre özelliklerini yitirmeden ve zarar görmeden kalması beklenmektedir. Bu nedenle pek çok işletme için depolar büyük bir öneme sahiptir ve korunmak istenmektedir. Bunun da koşulu saklanmak istenen eşyaların bulunduğu ortamın yani depoların hava ve nem şartlarının uygun olmasından geçmektedir.

 Nem ya da rutubet oluşumunun depolardaki eşyalara zarar vermemesi ve çalışanların sağlığını tehdit etmemesi için firmamız depo nem alma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu işlem işletmelerde hem çalışanların sağlığı açısından hem de malların yıpranarak işletmeyi zarara uğratmaması açısından son derece gerekli bir işlem olma özelliği göstermektedir. Bu nedenle uzun süre mallarını sakladıkları depolarında nem oluşumu problemiyle karşılaşan kişiler depo nem kurutma hizmetimizden yararlanmak için firmamıza başvurmaktadır. Uzun süre vakit geçirilen ev, iş yeri, depo gibi ortamlarda yüksek neme maruz kalmak insan sağlığı açısından zarar verici olmaktadır. Yol açtığı ateş, öksürük, nefes darlığı gibi şikayetler ve tetiklediği astım gibi rahatsızlıklar nem alma işleminin ne kadar gerekli olduğunun göstergesidir. Bu nedenle depolarında nem oluşumu olduğunu gözlemleyen işletme sahipleri, nem ve rutubet daha rahatsız edici boyutlara ulaşmadan alanında yetkin kişilerden yardım almalıdır.

Nem Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Nem alma işleminin uzman kişilerce kesin çözüm verecek şekilde yapılması büyük önem arz eden bir işlemdir. Yüksek nem ve rutubetin yol açtığı zararlar ihmal edildikçe ve alınan önlemler yetersiz oldukça her geçen gün daha da artmaktadır. Yüksek nem insan sağlığına verdiği zararla birlikte özellikle depolarda saklanan eşyalar için de yıpratıcı ve zarara uğratıcı bir etkiye sahiptir. İşletmeler için depolar ve depolarda saklanan mallar hayati bir öneme sahiptir. Fabrikalar ve işletmeler oldukça geniş kapasiteli depolarda birçok ürünü bir arada tutmaktadır. Ancak ortamda istenmeyen yüksek nem ve rutubet oluşması depolardaki ürünleri kullanılamayacak durumlara bile getirebilmektedir. Yatırımların ve malların zarara uğramaması için nem kurutma işlemi büyük bir önem arz etmektedir. Oluşan nem ve rutubetin rahatsız ediciliğini ortadan kaldırmak için firmamız depo nem kurutma işlemini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Hem teknolojinin getirilerinden hem de alanında donanımlı çalışanların profesyonelliğinden yararlanarak kaliteli bir hizmet sağlamaktayız.

Uzman kişilerce gerçekleştirilmediği takdirde büyük zararlar yaşatabilecek depo ıslaklık alma işlemini çağın teknolojik gelişmelerinden yararlanarak tasarlanan nem alma makinelerimiz ile son derece dikkatle gerçekleştirmekteyiz. Bu makinelerimiz ve titiz çalışmamız sayesinde hiçbir eşyaya zarar verilmeden işlemi hızlı ve kesin çözüm sunacak şekilde gerçekleştirmekteyiz. Deponun nem ve ıslaklık durumuna en iyi şekilde yanıt verecek son teknolojiyle çalışan makinelerimiz çalışanlarımız tarafından ustalıkla kullanılarak nemli ve sağlıksız olan ortamı sizler için kurutulmaktadır. Böylece depolarınızda bulunan eşyalarınız dilediğiniz kadar  nem yüzünden zarara uğramadan saklanabilmektedir. Eşyaların ve malların zarara uğraması önlenirken aynı zamanda depoda uzun süre vakit geçiren çalışanların sağlığı ve yaşam kalitesi açısından da büyük bir adım atılmış olmaktadır.

 

NEM KURUTMA RESİMLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

 

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın