İs Kokusu Giderme
İs Kokusu Giderme

İs Kokusu Giderme

Ozon kullanımı günümüzde hayli yaygınlaşmakta olan temizleme, dezenfekte etme, koku giderme yöntemleri arasında yerini almaya başladı. Özellikle eve sinen ve yok etmesi fazlasıyla çaba isteyen is kokusu için ozon ile is kokusu giderme yolu kesin çözümler sunmakta.

Zaman, enerji, güç sarf edilerek yapılan temizlik işlerinde hep mükemmeli ararız. Temizlik maddelerinin oluşturduğu kötü etkiler arasında kimyasala fazla maruz kalmak ancak istenilen sonuca tam olarak varamamak başta geliyor. Son yıllarda temizlik sektöründe de sıkça karşımıza çıkan ozon mucizesi şimdi de evinizin hava kalitesini arttırmak için karşınızda. Kötü ev havası, nem, kanalizasyon ya da yanlış kullanılan temizlik malzemeleri evin kötü kokmasına neden olabilir. Hele ki evde kullanılan ısınma aracının da ev havası ve kokusu üzerinde etkisi büyük. Bu durumda ortaya çıkan is kokusu başlı başına bir sıkıntı yaratabilir. İs kokusu giderme yöntemleri arasında kulaktan dolma pek çok bilgi var peki bu yöntemlerden hangisi kesin çözümü sunmakta?

Kesin Çözüm Ozon Mucizesi

Evlerde oluşan kötü kokuları gidermek için insanlar yıllardır çeşitli yöntemleri kullanmaktalar. Oda spreyleri, tütsüler ve hatta kokulu mumlar bu yöntemlerden sadece birkaçı. Kısa vadeli çözüm sağlayan bu yöntemler, uzun vadede hem parasal yönden hem de zaman yönünden bizi kısıtlamakta. Ozon ile yapılan koku giderme işlemlerinde diğer pek çok yöntemin aksine kokuyu saklamak yerine yok etmeyi seçmiş oluyorsunuz. Evlerde bulunan, kötü kokuya neden olan bakteri ve türevi maddeler ozon sayesinde tamamen yok oluyor. Evlere sinen is kokusu da pek çok açıdan geçici yöntemlere yönelmemize neden oluyor. Bu geçici is kokusu giderme yöntemlerini bir kenara bırakıp hem daha sağlıklı hem daha uzun vadeli çözüm sunan ozon ile koku gidermeyi sizlere sunuyoruz.

Temiz Hava Temiz Nefes

Mekanları işgal eden ve bir türlü kurtulamadığımız is kokusu sadece kötü koku olması nedeniyle mi yok edilmeli? Hayır, havada bulunan is zaman içinde nefes alışverişimizi de etkilemekte hatta nefes alışımızda sıkıntı yaratabilmektedir. Özellikle astım ve bronşit gibi solunum yolu hastalıkları yaşamakta olan insanlar için bu durum tam bir kabus niteliğinde. Bunun gibi durumlarında kurtarıcısı olan ozon insanların imdadına yetişmekte. Ozon temizliği hem hızlı hem de en steril şekilde yapılarak güvenle yuvanızın havasını temizlemek için seçilebilecek en uygun yöntem. Özellikle is kokusu giderme yöntemleri arasında kesin çözümü ayağınıza getiriyor. Üstelik ozon bakteri ve mikropları yok ettiği için kötü kokunun tekrar oluşmasının da önüne geçmiş oluyor. İs kokusu olmadan alınabilecek bütün nefesleri sizin için hazırlamaya aday olan yöntem ozon ile koku giderme yöntemi firmamız tarafından en uygun ödeme koşullarıyla sizlere sunuluyor.

Farkı Siz Hissedin

Şimdiye kadar evinizin hem temizliği hem de havalanması için çeşit çeşit yollara başvurmuş olabilirsiniz. Belki de pek çoğunu denemekten vazgeçtiniz. İstediğiniz sonucu bir türlü elde edemediniz. Öyleyse ozonla is kokusu giderme aradığınız hizmet olabilir. Ozon ile evinizdeki kokuları giderdikten sonra sizlere kalacak olan temiz havanın getirdiği huzur ve ferahlık hissiyle dolmaya ne dersiniz? Evinize gelip derin bir nefes aldıktan sonra ozon ile koku giderme yöntemiyle birlikte artık havada olmayan şeyler sizi mutlu edecek. Mesela is kokusu gibi. Tereddütleri bir kenara bırakıp, mucizeye tanık olmak için küçük bir adım atın. İs kokusu giderme, kanalizasyon kokusu giderme, rutubet kokusu gidermede sağlıklı, pratik ve hızlı yol olan ozon ile koku giderme ile mekanlarınıza ferahlığı getirin.


KURUTMA HİZMET RESİMLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın