Boya Kurutma
Boya Kurutma

Boyalarda Nem Oluşumu Nasıl Engellenir

Ev ve işyerlerinin yeniden boyanmasını istediğinizde beklentiniz boyanın birkaç yıl dayanabilmelidir. Anacak boyama işlemi yapıldıktan sonra görmek istediğiniz en soy şey boyanın kabarması ve kalkmasıdır. Bunu önlemenin çok pratik bir yöntemi vardır. Bu da boya uygulamadan önce boyanın uygulanacağı yüzeyin nem durumunu kontrol etmektir. Çok insan duvara boya yapmadan önce nem seviyesinin kontrol edilmesi gerektiğini bilmemektedir.  Uzman kişiler nem değeri ölmediği sürece boya yapılacak yüzeyin nem değerini ölçmeniz mümkün değildir. Firmamız tarafından bu konuda size en iyi hizmet sağlanacaktır. Astar boyalar çoğu lekenin belli bir oranda nem tutmasından dolayı soyulur. Siz ne kadar kaliteli boya ya da astar alırsanız alın boyanacak bölgedeki nem giderilmediği sürece boyada atma ve kabarmalar olur.

Boya Nem Almak Neden Önemlidir

Hem iç hem de dış yüzeylerin nem içeriğini kontrol etmek, boyaların duvarlarınıza ve yüzeylerine yıllarca yapışmasını sağlamak için hayati öneme sahiptir. Sonuçta, paranızı en başından beri başarısız olan bir boya işinde boşa harcamak istemezsiniz. Şu anda yüksek nem içeriğinden şüpheleniyorsanız, bir boyama işleminden önce ve sonra duvarlarınızı potansiyel sorunlardan korumak istiyorsanız, nem içeriğini kendi başınıza kontrol etmeyi seçebilirsiniz. Ancak boyanız şu anda soyuluyorsa ve yüksek nem seviyelerinden şüpheleniyorsanız, bir profesyonel ile bu konuda iletişime geçmek duvarlar ve boya ile ilgili acil sorunları hızlı bir şekilde ele almak, boya nem alma işlemleri için en iyi seçimdir. Firmamızın kullandığı son teknolojik yöntemler le bu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Duvarlarınızda ki nemi kontrol etmek ve yönetmek için bir uzman ile görüşmek her zaman en iyi fikir olacaktır. Uzman ekiplerimiz ile boya ıslaklık alama işlemleri kısa sürede en etkili şekilde yapılmaktadır. Ve binanız yakın zamanda sular altında kaldıysa, herhangi bir hasar belirtisi görmeseniz bile bir profesyonelle iletişime geçmeniz binanız için en iyisidir. Firmamızın uzman kadrosu nem ve sudan etkilenen duvarı boyamadan önce mutlaka bu konumda gerekli adımları atacaktır ve binanızda bulunan nemi yok edecek ayrıca boya nem kurutma işlemleri ile en kısa sürede nemi giderilecektir. Alanında uzman ekiplerimiz kullandıkları en son teknolojik ürünler ile nem ölçer ve diğer test yöntemlerini kullanarak yüksek nem seviyelerini tespit ederler. Boyama işlemine başlanmadan önce meslek gereği nem hasarının tespit edilmesi zorunlu bir iştir çünkü tespit edilmediği zaman yeni yapılacak olan boya uzun ömürlü olmaz ve nemden dolayı tahrip olur.

Tüm İhtiyacınız Olan Şey Uzman Bir Ekip

Firmamız, boyalarının uzun süre dayanmasını isteyen müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla ev ve iş yerlerin de en kaliteli hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Duvarlarda boyanın kalıcılığının arttırılabilmesi için boya ıslaklık alma işlemleri boya için hayati bir öneme sahiptir yeteri miktarda ıslaklığı alınmaya boyada küf kabarma ve dökülme gibi birçok sorun ortaya çıkar ve bunlarda boyanın dayanıklılığını tehdit eder. Uzman kadromuz tarafından boyama işlemine başlanmadan önce mutlaka neme neden olabilecek iç ve dış potansiyel sorunlar tespit edilerek nemden kaynaklı sorunların ortaya çıkması önlenir. Bu sorunların tespit edilip yok edilmesi kadar boyama işleminden sonra oluşan ıslaklığın giderilmesi de boyama işleminin uzun ömürlü olabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle boya nem kurutma işlemi titizlikle yapılmalıdır. Bu konuda alanında öncü olan firmamız titizlikle çalışmaktadır. Binalarda ve diğer yaşam alanlarında yapılan boyama işlemlerinden sonra mutlaka ortamın nemi ölçülmelidir zira yeni boyanmış bir ortamda oluşan nem boyayı tehdit etmektedir. Boyama işleminin hemen ardından firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılan boya nem alma işlemi hem binalarınızın hem sizin hem de boyanızın sağlığını korumaya yardımcı olmaktadır. Nem alma işlemleriniz için uzman kadromuza danışmayı unutmayın

NEM KURUTMA RESİMLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

 

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın