Sanayi Tipi Isıtıcılar
Sanayi Tipi Isıtıcılar

Sanayi Tipi Isıtıcılar ve Önemi

Birçok alanda kullanılabilen ve özelliklede işyerlerinde tercih çeşitli Sanayi Tipi Isıtıcılar vardır. Kullanılacak alana göre hangi çeşit ısıtıcı kullanılacağı belirlenir. Bazı alanlarda elektrikli sanayi tipi ısıtıcılar tercih edilir. Bazı alanlarda ise yapılan işin çeşitliliğine ya da kullanım kolaylığına ve maliyetine göre mazotlu ısıtıcılar ya da fanlı ısıtıcı dediğimiz sanayi tipi ısıtıcılar da tercih edilebiliyor. Peki bu ısıtıcıların önemi nedir ve neden tercih ediliyorlar gibi merak edebileceğiniz soruların cevaplarını da sizlere yazımızda belirtelim. Sitemizi incelediğinizde özellikle yapılardaki nem oranlarının olması gereken değerlerde olması adına hizmet verdiğimizin farkındasınızdır. Rutubetli bir ortamın birçok zararları olduğu gibi maliyet açısından da istenmeyen bir unsurdur. Peki burada ısıtıcılara neden ihtiyaç duyulmaktadır. Bu soruyu sorarmış gibi sizleri duyar gibiyiz. Nem ve rutubetin oluşumuna neden olan soğuk havalardır. Soğuk havalarda ortamın sıcaklığı sağlanmaz ise nem oluşturur. Nemli ortamlarında gerek zemin tarafından, gerek duvarlardan ve gerense tavandan rutubet oluşmaya başlamaktadır.

Ortamın sıcaklığının sağlanması nem oluşumunu engeller. Nem değerleri normal değerlerde olursa rutubetti de engellemiş olursunuz. Bilindiği üzere soğuk havalarda bazı malzemeler ve bu malzemeleri içinde bulunduran yapıların nem toplama özellikleri vardır. Bu yapı ve malzemelerin nemden oluşacak rutubet dolayısıyla bozulmalarına sebep olmaktadır. Bozulan malzemelerin tekrar elde edilmesi için harcanan maliyetten tasarruf edebilmek gerekir. İşte bu tasarrufu sağlayabilmek için Sanayi Tipi Isıtıcılar ihtiyaç duyulan önemli bir araçtır. Bu ısıtıcılar sayesinde ortamın sıcaklığı sağlanır. Ortamın soğuk havadan muhafaza edilmesi rutubetin oluşumunu engeller. Nem olan ortamlarda hem sağlık açısından zararları olur hem de yapı ve malzemelerin zarar görmesine sebep olur. Bu nedenle birçok yatırımın yapılması ile elde edilen yapıların nem oranlarının doğru bir şekilde sağlandıktan sonra muhafazalarının sağlanması da gerekmektedir. Gerek görünümleri itibari ile gerekse kullanım kolaylığından dolayı tercih edilen sanayi tipi ısıtıcıların çeşitlerinden ve özellikleri hakkında sizlere kısa ve faydalı bilgiler vermek yerinde olacaktır. Aşağıda 3 tip sanayi tipi ısıtıcıların kullanımı ve özellikleri hakkında bilgi alabileceğiniz yazımız yer almaktadır. Sizler de tercihlerinizi yapacağınız zaman doğru bir tercih yapabilmeniz için bu bilgilere dayanarak tercihlerinizi yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgileri sitemizi geniş kapsamlı olarak inceleyip ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiği kadar sizlere geniş detaylı ve faydalı bilgilendirmekler yapmaya çalışıyoruz. Peki bu sanayi tipi ısıtıcılar nelerdir hemen ayrı ayrı inceleyelim.

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcılar ve Özellikleri

Elektrikli ısıtıcıların tercih edilme sebeplerinden en önemlisi kullanım kolaylığı ve maliyetinin oldukça düşük olması sebebiyledir. Dış görünümleri oldukça etkileyici olan Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcı cihazlarımızın patentli olması sebebiyle korunan ve pratik kullanıma sahip olan Alman endüstri tasarımı ile dikkat çekmektedir. Birazdan özelliklerinden de sizlere bahsedeceğimiz sanayi tipi elektrikli ısıtıcılarımızın yüksek kalitede olduğunu da belirtmek isteriz. Birçok modele sahip olan elektrikli ısıtıcılarımıza yine site içerisinde detaylı bilgi alacağınız alanlar hazırladık. Bu yazımızda bir alt bilgi olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetimizin ana başlıklı çeşitlerinden bahsetmeyi uygun gördük. Bu nedenle sizlerin de bilgi sahibi olarak yapmak istediğiniz tercihleri en doğru bir şekilde faydalı olmasını sağladık. Şimdi sizlere sanayi tipi elektrikli ısıtıcılarımızın genel özelliklerinden de bahsetmek isteriz. Bu sayede özelliklerine göre size en uygun olan ısıtıcı tipini seçmekte kararınızı net bir şekilde vermenizde yardımcı olacaktır.

Özelliklerinden bahsedeceğimiz bu Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcı cihazlarının çok dayanıklı olduklarını, hatta çelik saç konstrüksiyona sahip olduklarını söyleyebiliriz. Her türlü darbelere karşı dayanıklı ve zarar görmeye karşı koruyucu özelliğe sahip olan özel bir boya ile kaplama yapılmıştır. Girdaplarda sıcak havanın herhangi bir kayba uğramadan çalışma sistemi sayesinde daha kolay ve temiz bir sıcak hava oluşumunu sağlar. Maksimum kalitede düzenlenmiş sıcak hava akımı sağlar. Isı yalıtımı hortumu sayesinde üfleme ızgarasının sıcaklığı daha net ve sağlıklı bir şekilde kayıp olmadan vermesinde yardımcı olur. Birçok modellere sahip olan sanayi tipi elektrikli ısıtıcıların kademeli bir şekilde değil de termostat kumandası ihtiyaç olduğu zaman devreye girer. Kırmızı renkte bir kontrol lambasına sahip olan elektrikli ısıtıcılarımızın rezistanslarının aktif olarak çalışıp çalışmadığını belirtir. Bu sayede uzaktan da çalışıp çalışmadığını anlamakta kolaylık sağlamaktadır.

Mazotlu Isıtıcı Kiralam

Sanayi Tipi Mazotlu Isıtıcılar ve Özellikleri

İsminden de anlaşılacağı üzere yakıt ile çalışan bir ısıtıcı tipidir. Yakıt olarak mazot kullanılan Sanayi Tipi Mazotlu Isıtıcılar birçok kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle taşınabilirliği sayesinde farklı yerlere götürülüp ısıtma sağlanabilmektedirler. Özellikle atölyeler, seralar ve inşaat alanlarında kullanılması tercih edilen mazotlu ısıtıcıların uygun fiyatlı olması da tercih sebeplerinden bir tanesidir. Ayrıca ısıtma uygulamalarında dış mekana uygun bir şekilde üretilmiştir. Çift kat malzemeden oluşmuş olan dayanıklı gövdeleri sayesinde de bir çok darbeye ve zarar görmeye karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptirler.

Dış mekân dediğimiz yerler özellikle sera ve bu tarz alanlar için kullanılırlar. Mazotlu ısıtıcıların çevresindeki malzemelere herhangi bir zararı söz konusu değildir. Maksimum sıcak havayı yüzde yüz verim ile sağlamaktadır. Direkt ateşleme modelleri de mevcut olup sıcak havanın çıktığı noktalarda oldukça geniştir. Bu da sıcak havanın daha rahat ve kaliteli bir şekilde yayılmasını kolaylaştırmaktadır. Birçok alanda kullanım kolaylığı sağlayan ve motor gücü sebebi ile düşük yakıt tasarrufu ile çalışan Sanayi Tipi Mazotlu Isıtıcılar sayesinde alanlarının sıcaklık seviyelerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Yüksek kaliteyi daha uygun fiyatlar ile sahip olmak isteyen birçok firma gibi sizlerde bu ısıtıcı tipini tercih edebilirsiniz. Mazotlu ısıtıcılarımızın çeşit ve diğer detaylı özelliklerini daha geniş kapsamda sitemizden elde edebilirsiniz. Size en uygun olan ısıtıcı tipini seçmekte kolaylık sağlaması açısından diğer ısıtıcı tiplerimizin de özelliklerini ve kullanım bilgilerini almanızda oldukça fayda olacaktır.

Sanayi Tipi Fanlı Isıtıcılar ve Özellikleri

Daha çok küçük işletmelerin tercih etmiş olduğu fanlı ısıtıcıların inşaat ve yapı sektörleri için kompakt, sağlam ve kolay kullanımları dikkat çekmektedir. Ayrıca kolay taşınabilirliği açısından oldukça ilgi gören Sanayi Tipi Fanlı Isıtıcılar her zaman hazır olan ısıtma cihazlarıdır. Sitemizde birçok modelini bulabileceğiniz fanlı ısıtıcılarımızın montajlarının gerekli olmaması bir avantaj olarak görebilirsiniz. Ayrıca daha uzun ömürlü olmaları sebebiyle de tercih edilmektedirler. Çok hızlı bir şekilde ortamın ısınmasını sağlamaktadır. Hazırlanmış olduğu sistem sayesinde ise aşırı ısınmaya karşı duyarlı olup ayarlı değerler içerisinde gerekli sıcaklığın en ideal düzeyle sağlamaktadır. Ayrıca sessiz çalışmaları bir çok alanda avantaj olarak görülmektedir. Sizler de tercihlerinizi yaparken fanlı ısıtıcılarımızı düşünebilirsiniz. Daha detaylı ve geniş kapsamlı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en doğru bilgiler ile hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Amacımızın sizlerin daha detaylı bir bilgi birikimi ile size en uygun olacak ısıtıcı tipini ve modelini seçmenizde yardımcı olmaktır. Sizler ne kadar bilgi sahibi olursanız seçeceğiniz ısıtıcı tipinde vereceğiniz kararınız da o kadar sağlıklı olacaktır.

Sanayi Tipi Isıtıcı

Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyat Avantajları

Sitemizde birçok cihaz bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere hepsinden bahsedip boğmak istemedik. O nedenle geniş detaylı değil de uygun olacak şekilde sizleri bilgilendirdik. Daha detaylı bilgi alabilmek adına dilerseniz internet sitemizden dilerseniz de bizlere ulaşarak sorabilirsiniz. Özellikler kaliteleri konusunda her bir cihazımızın sizlerin memnuniyetini sağlayacağından emin olabilirsiniz. Tabi ki bilgi aldığınız cihazlarınızı hemen siparişini de verebilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı oluruz.

Bütün bu bilgiler ışığında sizlere en kaliteli hizmet vermek adına gece gündüz çalışıyoruz. Sizlerin de birçok yatırım yapmış olduğunuz işlerinizde ısıtıcı hizmetine de bir bütçe ayırdığınızı biliyoruz. Fakat bu ayrılan bütçenin minimum oranında yani size en uygun fiyatlar ile yardımcı olmak isteriz. Bizim isteğimiz sizin devamlılığınızdır. Yüksek kaliteli ısıtıcı tiplerimiz ve modellerimizi sizlere en uygun fiyatlarla sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizlere sağlamış olduğumuz birçok hizmet ile birlikte Sanayi Tipi Isıtıcı cihazlarımızdan maksimum düzeyde fayda sağlamanızı istiyoruz. Alanına en uygun olan modeli seçiminizde yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile sizlere yardımcı oluyoruz. Aklınıza takılan en ufak soruyu bile bizlere gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz. Bizler yüksek kaliteli cihazla üretimini tercih ettiğimizden dolayı her zaman cihazlarımızdan ve size verilen hizmetin arkasındayız. Yeter ki sizler bizden aldığınız hizmetten memnun kalın ve bizleri başkalarına da tavsiye ediniz. Memnuniyetiniz referansımız olacağı düşüncesiyle uzun yıllar her zaman kalitemizden söz ettik. Şimdi sizin de bizlere ulaşıp hizmetimizden faydalandığınızda duyacağınız memnuniyetten sizlerin söz etmesine imkan veriyoruz. O nedenle bir telefon kadar size yakınız ve aramanızı bekliyoruz.

 

MAZOTLU ISITICI MODELLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

ELEKTRİKLİ ISITICI MODELLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın