Yüksek Teknoloji Ürünü Ck 350
Yüksek Teknoloji Ürünü CK 350

Yüksek Teknoloji Ürünü CK 350

Nem alma cihazı CK 350, tesisatınızdaki nemi gidermek için en iyi sisteme sahiptir. Dâhili nem alma sistemi ile birlikte yakıtın ekonomik kullanımı sayesinde kullanıcıya ek maliyet getirmeyen sistem, çok geniş odalarda daha sağlıklı bir iç ortam sağlamaya devam ediyor.

Birçok kullanıcıya çözüm gibi görünen CK 350 nem alma cihazı, inanılmaz bir güce ve sorunu gerçekten çözen bir sisteme sahiptir. Büyük bir özveriyle yatırım yapılan bu dev teknoloji, yüksek kaliteli makinelerle bize cevap vermeye devam ediyor. Çözüm CK 350 nem alma cihazıdır ve nerede kullanılırsa kullanılsın bu yüksek kaliteli cihaz pratik bir çözüm için gereken desteği ve faydaları sağlar.

Satın Almanın Yanında Kiralama Seçeneği

Satılık nem alma cihazı CK 350 seçeneğinin yanında kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Bu alanda çok fazla beceri edinirseniz, bu sistemden uzun süre faydalanabileceksiniz. Satın almak büyük bir yatırım gerektirdiğinden, kiralama seçeneklerine odaklanabilir ve çalışan bir çözüm için mevcut fırsatları değerlendirebilirsiniz. İnternetten kolayca erişilebilen CK 350 kiralık hava nem alma cihazı, problem çözme yardımcısı olarak finansal ve işlevsel destek sağlar.

Şimdi harekete geçin ve mali açıdan külfetli olmayan bu güçlü teknolojiden yararlanın. Bununla birlikte, her zaman size uygun fayda seçeneklerini sunuyoruz. Birçok profesyonel firma, nem alma ve nem alma sırasında önemli servis çalışmalarına işaret etmektedir.

Bu hizmetlerde önemli bir yere sahip olan nem alma cihazı CK 350 kiralama girişimi, sorunlarını ücretsiz olarak çözmesi gereken kişiler için iyi bir yoldur. Nem alma kapasitesi yüksek mükemmel bir makineniz varsa ortamdaki nem ve rutubet belli bir süre bile sorun olmayacaktır.

CK 350 nem alma cihazı teknik özellikleri;

 • Nem alma kapasitesi: 70 litre, 24 saat
 • Çalışma aralığı: sıcaklık 5 ile 32 derece
 • Hava debisi: 1.000 m³/saat
 • Ses seviyesi: 54 Db
 • Nominal akım: 5,8 A
 • Uzunluk: 450 mm
 • Genişlik: 500 mm
 • Yükseklik: 740 mm
 • Giriş voltajı: 230 W (50 HZ)
 • Ağırlık: 39 Kg
 • Kaliteli sıcak gaz defrost modu
 • Döner kompresör
 • Sürülebilir tasarımda yapı
 • 6 litre su haznesi

Görevini Başarıyla Yapan CK350

Görevini en sağlıklı koşullarda devralan ve başarıyla yerine getiren CK 350 endüstriyel hava nem alma kurutma cihazı, birçok firma için gerekli desteği ve misyonu üstlenmektedir. Sertifikası yüksek ve kullanışlı olan bu cihazın ergonomik bir yapıya sahip olması kolay kullanım isteyenler için büyük bir avantajdır.

Bu alanda güçlü ve kaliteli yatırımlar her zaman mükâfatını alır. İleri teknoloji cihazlar, girişimcilere yatırımları karşılığında montaj seçenekleri sunmaları için ihtiyaç duydukları desteği sağlar. Her yerde yüksek performanslı sanayi tipi hava nem alma cihazı CK 350, özellikle ticari ve inşaat şirketlerinde sorunların çözümünde önemli bir alternatif olarak dikkat çekiyor. CK 350 nem alma cihazı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın