Yüksek Performanslı 10 Kw Isıtıcı
Yüksek Performanslı 10 KW Isıtıcı

Yüksek Performanslı 10 KW Isıtıcı

10kW elektrikli ısıtıcı, güçlü enerji kullanır ve daha geniş ortamlarda profesyonel nem kurutma çözümleri üretmek için kullanıma hazır teknolojiyi gösterir. Alan ısıtmada sağlıklı ve güvenli makinelerin yüksek performansı, özellikle yatırımcılar için güzel fırsatlar sunmaya devam ediyor. En son ileri teknoloji ile birleştirilen bu makineler, ortamın sıcaklığını mükemmel bir şekilde düzenler ve enerji tüketimi açısından oldukça cimri bir yapıya sahiptir.

Kiralama Seçeneği

Sağlıklı ve güvenilir bir konumu korumak ve bu konumun ıslak olmaktan çıkarılmasını sağlamak için iyi teknikler kullanılmalıdır. Özellikle finansal yatırımınızı düşük tutmak istiyorsanız kiralama seçenekleri sizin için harika bir fırsattır.  Zor ve başarılı kiralık 10kW elektrikli ısıtma ve satılık 10 kW elektrik ısıtıcı teknolojisi, ekonomik açıdan insanlar ve işletmeler için gerçek bir alternatif olmaya devam ediyor. Belirli bir süreliğine kiraladığınız bu devasa teknik sistem, bulunduğunuz yerdeki nem ve rutubeti tamamen ortadan kaldırırken size önemli katkılar ve faydalar sağlar.  Bugün bu sektörün gelişimine destek veren birçok firma, 10kW elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi kapsamında kişilere ve işletmelere ihtiyaç duydukları desteği sağlamaya devam ediyor.

10 KW Elektrikli Isıtıcı Teknik Özellikleri

10kW elektrikli ısıtıcı teknik özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Isıtma gücü: 10 kW
  • Giriş voltajı: 380 V
  • Çektiği amper: 32 A
  • Ağırlık: 20 kg

Avantajlı 10 KW Elektrik Isıtıcı

Nemtek 10kW elektrikli ısıtıcı insanlar için büyük bir fırsat ve avantaj seçeneğidir ve aynı zamanda çok para harcamadan belirli bir miktar para bağlamadan elde edilebilecek teknolojiyi gösterir. Elbette kiralama seçenekleri ekonomik olarak daha olumlu sonuçlar gösterebilir. Bu ısıtma sistemi hem çevreyi korur hem de aynı kalitede teknolojiye sahip olduğunuz için iç mekânlarda nemli ve nemli kalmasını sağlar.

Güçlü enerji tüketimi ve enerji tasarrufu avantajları nedeniyle cihazın kalitesi gerçekten yüksektir.  Yüksek performansta kullanıldığı kanıtlanmış 10kW elektrikli ısıtıcı, üstün teknoloji şeklinde avantajlarını göstermekte ve ayrıca kiralanabilmektedir. Önemli bir teknolojik yatırım olan bu cihaz sayesinde, iç hacim ne olursa olsun çok geniş bir alanda ısıtma gerçekleştiği için aynı zamanda nemi çok daha basit koşullarda uzaklaştırmak mümkündür.

Kullanım Kılavuzu

  • Teknik Özellikler: 380V 15-20-25-30kWh
  • Elektrik bağlantısı: Isıtıcının elektrik bağlantısı 5x10 mm2 kablo ve K63A tip sigorta ile yapılmaktadır.
  • Güç seçeneklerinize uygun tel ölçüsü için teknik destek ekibinizden yardım alabilirsiniz.
  • Cihazın üç fazlı ve bir nötr ve toprak bağlantısı olduğundan emin olun.
  • Isıtıcı kontrol panelinden çalıştırılabilir.
  • 0-40 °C istenen sıcaklığa kilitlemek için termostatı sağa çevirin.

Uygun Fiyatlı 10 KW Elektrikli Isıtıcı

Ekonomik ve kazançlı bir seçenek olan elektrikli ısıtıcı 10 kW enerjiye sahiptir ve aynı zamanda son derece güçlü bir performans sergilemektedir. Rutubet ve nem tekniklerini temsil eden yüksek kaliteli cihazların çalıştırıldığı bir ortamda elde edilen sonuçlar çok tatmin edici olabilir. Gelişen teknolojiden çok sağlıklı ve güvenli bir şekilde yararlanmak için şimdi harekete geçerseniz size sunulan fırsattan çok memnun kalabilirsiniz. 10kW elektrikli ısıtıcı, kullanıldığı her yerde güvenilir bir performans sergiliyor ve insanlar üzerinde büyük bir pozitif etki yarattı. 10 KW elektrik ısıtıcı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın