Ttk 800 İle Nem Ve Rutubete Son
TTK 800 İle Nem ve Rutubete Son

TTK 800 İle Nem ve Rutubete Son

TTK 800 nem alma cihazı, mükemmel sonuçlar veren pratik ve taşıması kolay bir cihaz olarak yapım aşamasında bir çözüm aracı olarak öne çıkıyor. Özellikle yaz kış devam eden aktif bir sektörle karşılaştığınızda, elbette, kapalı havalarda nemi gidermeye yardımcı olmak için çok iyi bir cihaz kalitesine izin vermek gerçekten mantıklı bir yol gibi görünüyor.

Bu devasa ürün, taşıması kolay, ergonomik bir yapıya sahip ve çok düşük sıcaklıklarda dahi yüksek nem alma kapasitesine sahiptir. İnşaat projelerinde kullanılan ve oğlu tarafından başarıyla üretilen nem alma cihazı TTK 800, kendisini gerçekten güvenilir bir teknoloji olarak kabul ettirmeye devam ediyor.

Yüksek Performans Ürünü

Gerekirse bu cihazı en basit şartlarda temin edebilir ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu cihazı satın alarak, sürekli iş yapan ve yoğun bir şekilde çalışan birçok firmanın bunu kullandığını biliyoruz.  Yüksek performansının yanı sıra inşaat sektöründe ve bu alanda son derece profesyonel ve güvenilir sonuçlar üreten nem alma kurutma cihazı çok önemli katkısı yadsınamaz.

Çok geniş alanlarda etkili iş performansı nedeniyle, ıslak ve rutubeti dışarıda tutan bir sistem, sağlıklı bir inşaat projesinin hızlanması ve üzerinde çalışılmasında büyük bir etkendir. Etrafınıza baktığınızda binayı görüyorsunuz ve inşaat çalışmalarını takip ediyorsunuz. Kurutucu TTK800'ün birçok yapı için gerekli olan yüksek kaliteli bir malzeme olduğu kanıtlanmıştır.

TTK 800 Nem Alma Cihazı Teknik Özellikleri

TTK 800 nem alma cihazı teknik özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Nem alma kapasitesi: 150 litre, 24 saat
  • Çalışma aralığı: sıcaklığı 0 ile 40 derece
  • Ağırlık 70 kg
  • Uzunluk: 585 mm
  • Genişlik: 630 mm
  • Yükseklik: 1.020 mm
  • Giriş voltajı: 230 V, 50 Hz

Kiralama ve Satın Alma Yöntemi

Yatırımınızı başka bir yönde değerlendirmek isteyen bir firmanız varsa kiralık nem alma cihazı TTK800 tam size göredir. Bu yüksek kaliteli cihazlar ucuzdur, bir süreliğine kiralanabilir, yüksek performanslı ve çözüm üretmeye hazırdır.

Bütçenizi zorlamadan ve kaliteli hizmet alarak inşaatınız için gerçekten mükemmel bir çözüm bulabilirsiniz. İşletmelerde ve şantiyelerde satılık nem alma cihazı TTK800 yanında nem alma cihazı TTK800 kiralama girişimi giderek daha sık hale geliyor.

Sizin için çözüm üretmesi gereken dev makine, yüksek performansı ve kaliteli iş anlayışı ile bu konuda gerekli katkıları yapmakta ve size destek olmaktadır. Bu cihazlar çok sağlıklı ve iyi bir teknoloji gibi görünse de önemli bir yatırım kalemi ve iyi bir teknoloji projesi olarak karşımıza çıkıyor. Çok işlevli ve optimum sistem sağlayan cihazlar, inşaat ve endüstriyel altyapı için çözümler sunar. TTK800 endüstriyel nem alma cihazının çözüm cihazını değerlendirebilirsiniz. 

Sanayi tipi nem alma cihazı TTK 800 ile çözüm arayan ve aradıkları çözümü hızlı bir şekilde bulan firmalar, inşaat işlerini önemli ölçüde hızlandırabilir. TTK 800 nem alma cihazı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın