Sağlıklı Binalar İçin Ttk 200 Nem Alma Cihazı
Sağlıklı Binalar İçin TTK 200 Nem Alma Cihazı

Sağlıklı Binalar İçin TTK 200 Nem Alma Cihazı

TTK 200 nem alma cihazı iyi araştırılmış, yüksek kaliteli bir cihazdır, ancak bina ortamında nemi ve nemi önlemek için yüksek düzeyde performans sağlayan bir sistem tanıtacağız. İnşaat sektörü oldukça hareketli ancak özellikle kentsel dönüşüm projelerinde birçok inşaat işlerinin tüm hızıyla devam ettiğini görebiliyoruz. İnşaat sırasında nem ve nemin ortadan kaldırılması, daha sağlıklı binaların tasarlanmasına katkı sağlar. Güçlü ve kaliteli bir çalışma anlayışıyla üretilen nem alma cihazı TTK 200, tüm tasarımlarında mükemmel sonuçlar veren mükemmel bir sistem gösterir. Bu yüksek kaliteli cihaz birçok yönden kullanışlı olup, düzenli yakıt tüketimi ve enerji tasarrufu ile yüksek performans konusunda size yol gösterir.

Kiralama Ve Satın Alma Seçenekleri

Birçok inşaat firması TTK200 nem alma cihazını kullanır ve gerekirse kendi özel inşaatımız için yüksek kaliteli cihaz mevcuttur. Ayrıca nem alma cihazı TTK 200 kiralama  seçeneği bulunmaktadır. Bu yüksek kaliteli cihazın avantajlarından hemen yararlanabilirsiniz. Büyük bir sektöre yatırım olarak geldiğimiz çalışma ile bu cihazları hem satılık hem de kiralık olarak almak çok daha kolay. Projenin önemli bir başarısı olarak dikkat çeken kiralık nem alma cihazı

TTK200, siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyata mükemmel çözümler ve iyi sonuçlar üretmeye devam ediyor. Satılık nem alma cihazı TTK 200 özelinde başta inşaat sektörü olmak üzere modern dünyanın endüstriyel gelişimini hızlandıran ürün ve hizmetlerin yanı sıra bu konuda sizlere sunduğumuz çok önemli kaliteli cihazlar ön plana çıkmaktadır.

CK 350 nem alma cihazı teknik özellikleri;

  • Nem alma kapasitesi: 35 litre, 24 saat
  • Çalışma aralığı: sıcaklık 0 ile 40 derece
  • Hava debisi: 230 m³/saat
  • Ses seviyesi: 52 Db
  • Giriş voltajı: 230 W (50 HZ)
  • Ağırlık: 34 Kg
  • Hava filtresi: standart

Kısa Zamanda İyi Sonuç

Sağlıklı, kuru alanlarda kullanılan sanayi tipi nem alma cihazı TTK 200, insanlara gerçekten yardımcı olan bir sistemin parçası olarak görülmeye devam ediyor. Nem ve rutubet sonsuz zararı temsil eder. Buna bir çözüm bulunması için çözüm aranmakta olup, yüksek kaliteli cihazlar ortamı nem ve rutubetten arındırmaya devam etmektedir. Özellikle inşaat ve sanayi işletmelerinde yatırıma değer görülen bu teknoloji, kısa sürede iyi sonuçlar vermektedir.

TTK 200 kiralama girişimi, cihazınızın kalitesini değerlendirmenize ve bunu bir fırsata dönüştürmenize olanak tanır. Betonarme yapılarda nem ve rutubet kaynaklı sorunlar insan can ve mal güvenliğini tehdit edebilir. Bu cihazı, sorunlarınıza anında çözümler üretmek için inşaat ve gayrimenkul sektöründe altyapı için kullanabilirsiniz.

TTK 200 Endüstriyel nem alma cihazı, kullanıcı memnuniyetini ve güvenliğini birleştiren bir problem çözücü unsurdur. Önemli yatırımlarla bu konudaki ihtiyaçlarını karşılayan birçok firma, gelişmiş cihaz teknolojisi ile nem alma işlemini gerçekleştiren kişilere destek olmaya devam ediyor. İyi inşa edilmiş bir bina, mutluluk yeri olmaya devam edecektir. TTK 200 nem alma kurutma cihazı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın