Sağlık Bir Ortam İçin Ttk 400 Nem Alma Cihazı
Sağlık Bir Ortam İçin TTK 400 Nem Alma Cihazı

Sağlık Bir Ortam İçin TTK 400 Nem Alma Cihazı

TTK 400 nem alma cihazı mükemmel bir teknik ürün olmasına rağmen, bu tür yüksek kaliteli cihazı, özellikle inşaat projelerinin başarısında hala çok önemli bir rol oynamaktadır. 75 litrelik olağanüstü nem alma kapasitesi ile bu yüksek kaliteli cihaz sessizdir ve sistemin çalışmasından maksimum memnuniyet sağlar.

Çok geniş iç mekânlarda kullanılan nem alma cihazı TTK 400 bugüne kadar kendini kanıtlamış ve kullanıcı memnuniyetine yol açan bir çalışma yöntemini temsil etmektedir. Sağlıklı bir yaşam hayal edenler için öncelikle bulundukları ortamın nemini kontrol etmek çok önemlidir. Bu, binalar, endüstriyel araziler ve birçok işletme için büyük bir risk oluşturmaktadır. Riskleri ortadan kaldırmak ve sorunları çözmek için bir çözüm olarak ortaya çıkan nem alma teknolojisi, sorun giderme ve problem çözmede önemli avantajlar sunuyor.

Satılık nem alma cihazı TTK 400 cihazı teknik özellikleri;

 • Nem alma kapasitesi: 75 litre, 24 saat
 • Çalışma aralığı: sıcaklık 0 ile 40 derece
 • Hava debisi: 420 m³/saat
 • Ses seviyesi: 56 Db
 • Nominal akım: 6,85 A
 • Uzunluk: 480 mm
 • Genişlik: 510 mm
 • Yükseklik: 854 mm
 • Giriş voltajı: 230 W (50 HZ)
 • Ağırlık: 42 Kg
 • Hava filtresi: standart
 • Higrostat: aksesuar

Satılık ve Kiralık TTK 400 Nem Alma Cihazı

İhtiyaç halinde kendiniz de nem alma cihazı TTK 400 kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.  Kaliteli cihazın uzun yıllar verdiği hizmetten yararlanabilirsiniz. Genel olarak inşaat ve endüstriyel araçların yüksek performansı çok iyidir ve bu cihaz yerleşim alanlarında fazla gürültü olmadan çalışabilir ve kullanılabilir. Güvenilir ve kaliteli performansı ile insanlar tarafından sevilen ve kullanılan TTK400 endüstriyel nem alma cihazı, görünüm açısından tam bir bütünlüğe sahiptir.

Satın almak için uygun olan TTK 400 kiralık nem alma cihazı, yüksek kaliteli hizmeti makul bir fiyata sunmak için ihtiyacınız olan yardım ve desteği sağlar. Ürün ve hizmetleri sunarken nem alma teknolojisini en iyi şekilde destekleyen yüksek kaliteli şirketlerin çalışmaları, herkese iyi sonuçlar getirmeye devam ediyor.

Yüksek Kalite Ürün TTK 400

Hava nem alma teknolojisi büyük bir yatırım anlamına geliyor ve bu yatırımın karşılığında bize yüksek kaliteli cihazlar kazandırılıyor. İkmal noktalarında yıllardır güvenli adresiniz olan bir firma, size maddi anlamda yük olmayacak satış ve kiralama teklifleri ile her zaman çözüm üretecektir. Sanayi tipi nem alma cihazı TTK 400, bu alandaki insanların gerçekten güvendiği ve beklediği teknolojiyi ortaya çıkaran, yüksek verimli ve kaliteli bir teknolojiyi temsil eder. Oldukça sağlıklı ve kaliteli olan bu cihazlar, nemli ve nem alma kurutma teknolojisinin en önemli ayağı olan dayanıklılıkları sayesinde size uzun süre keyif verecektir. TTK 400 nem alma cihazı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın