Rutubete Kesin Çözüm
Rutubete Kesin Çözüm

Rutubete Kesin Çözüm

TTK 350 nem alma cihazı profesyonel kalitede bir cihaz olarak karşımıza çıkarken, nem alma cihazı TTK 350 seri çok geniş alanlarda etkili bir çözüm aracı olarak karşımıza çıkıyor.

Nem alma cihazı TTK 350 özelinde düzenli ve sistemli çalışmasıyla bilinen bu cihaz, ortamdaki nemi ve nemi tamamen ortadan kaldırır ve çok daha temiz bir alan oluşturur. Yapı ve sanayi malzemesi olarak sıklıkla karşımıza çıkan bu dev cihaz, ttk 350 nem alma cihazı kendi dalında yüksek teknoloji ürünü bir ürün olarak ilgi görmeye devam ediyor. Pek çok firma ve inşaatta TTK 350 nem alma cihazları kullanılıyor ve bu cihazın olumlu faydaları insanları gerçekten mutlu ediyor. İnsanların veya ürünlerin bulunduğu yerlerde rutubet ve rutubet aşındırıcı etkisiyle çok büyük sorunlara neden olabilir.

Son Teknoloji

Neyse ki, bu konuda yapılan son çalışmalar çok kaliteli cihazları ortaya çıkardı ve günümüzün TTK 350 nem alma cihazı önemli bir yere sahip ve insanlara yardım etmeye devam ediyor. Nem alma cihazı TTK 350 kiralama noktasında kaliteli bir firmadan satış ve kiralama çözümleri herkese fayda sağlamaya devam ediyor.

Güvenilir ve Sağlıklı

Son derece güvenilir ve sağlıklı olduğu gösterilen bu ürün seçeneklerinin insanlar üzerinde gerçekten sevindirici etkileri ve durumları bulunmaktadır. TTK 350 nem alma cihazı, sizleri maddi anlamda zorlamayacak bir proje olup, bu alanda ihtiyaç sahiplerini dinleyen kaliteli bir hizmet olduğunu kanıtlamaktadır.

Ortamın nemini temizledikten sonra düzenli olarak çalışan bir sisteme sahip ekipman, satılık nem alma cihazı TTK 350 sağlıklı koşullar sağlandığında hem sanayide hem de inşaatta çözüm sunan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor.

Kiralama Seçenekleri

TTK 350 nem alma cihazı kiralama girişimi ile büyük bir yatırım yapmadan uygun koşullarda bu kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir tedarikçilerin desteğiyle bu kaliteli malzeme, inşaat ve altyapı endüstrisinde gerçekten olağanüstü sonuçlar üretmeye devam ediyor.

İç alanı geniş sanayi ve depo işletmelerinde bu cihazın yüksek performansı gerçekten tatmin edici sonuçlar ortaya koymuştur. Sanayi tipi nem alma cihazı TTK 350 çok kişinin güvendiği ve özellikle de inşaat firmalarının tercih ettiği bir kalite olarak önemli bir yere sahip olmuştur.

Aynı zaman da can ve mal güvenliği düşünüldüğü zaman gerek inşaatlarda gerekse de iş yerlerinde bu kaliteli nem alma cihazı ve onun avantajları insanlar için gerçekten çok önemli bir yere sahip olmuştur.

Üstün Performans

 TTK 350 nem alma cihazı, değeriyle tanınan ve performansıyla göz dolduran teknolojiyi temsil etmeye devam ediyor.

Bu alanda yapılan yatırımlar ile birçok deneyimli ve kaliteli firmanın sizlere sunacağı nem alma kurutma cihazı çok önemli ve ayrıcalıklı ekipmanlar siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinde olacaktır. TTK 350 kiralamak veya satın almak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın