Nem Kurutucu Ttk 200
Nem Kurutucu TTK 200

Nem Kurutucu TTK 200

TTK 200 nem alma cihazı, yüksek nem alma performansına sahip mükemmel bir cihazdır. Ev benzeri teknolojiyi daha kullanışlı hale getirerek, optimum koşullarda hizmet olarak yüksek kalite sunmaktadır. Negatif değil, tüm sıcaklık ölçümleri için kullanılabilecek teknikleri bulunmaktadır. Bu yüksek kaliteli cihaz, özellikle 0 santigrat derecenin üzerindeki soğuk bölgelerde oldukça kullanışlı ve kaliteli bir sistemdir. Nem alma cihazı TTK 200, yüksek nem alma performansına sahip mükemmel bir cihazdır.

Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan ve enerjiyi verimli kullanırken makul sonuçlar veren yüksek kaliteli cihazlar, siz değerli müşterilerimiz için gerçekten harika bir hizmetin öncüsü olarak görünmektedir. Tabii ki, bir çözüm bulmak için çok fazla para harcamamak ve maddi olarak yorulmamak çok önemlidir

Nem ve Rutubetten Kurtulun

Rutubet ve nemin birçok alanda sorunlara yol açtığı bilinmektedir ancak bunları ortadan kaldıracak çözümler hizmetimizde önemli bir yer tutmaktadır. Nem alma kurutma cihazı özelinde özellikle bu hizmeti kiralayabilmek çok fazla yatırım yapmadan karlı işletmeler için güzel fırsatlar yaratmaktadır. Son teknoloji ürünü bir ürün olan bu cihaz, çoğu yapıda yüksek sıcaklıktaki gaz sistemlerinin otomatik olarak çözülmesi avantajını getirir.

TTK 200 nem kurutucu, mükemmel bir teknoloji ürünü olduğunu en iyi şekilde yansıtmaya devam eden özellikleriyle birlikte oldukça kullanışlı ve kaliteli bir seçenek olmaya devam ediyor.   Aslında bu konuda teknoloji kullanımı önemli bir yatırım olarak görülmelidir. 24 saatte 35 litre nem alma kapasitesi ile nem alma cihazı, çok büyük iç hacimlere sahip alanlarda iyi sonuç veren bir teknik sergiliyor.

Kullanımının faydaları ve performansından etkilenen kiralık nem kurutucu TTK 200, 500 metreküplük bir odada etkili teknolojiyi temsil ediyor.  Satın alma ve kiralık seçenekleri ile TTK 200 alma imkânınız vardır. Satılık nem alma cihazı TTK 200 seçeneğinin yanında nem alma cihazı TTK 200 kiralama seçeneği ile de cihazı kiralamanız mümkündür.

TTK 200 Teknik Özellikleri

TTK 200’e ait teknik özellikler aşağıdaki gibidir;

  • Nem alma kapasitesi: 35 litre, 24 saat
  • Çalışma aralığı: sıcaklık 0 ile 40 derece
  • Giriş voltajı: 230 V 50 Hz
  • Ses debisi: 52 Db
  • Ağırlık: 34 Kg
  • Uzunluk: 480 mm
  • Genişlik: 510 mm
  • Yükseklik: 720 mm
  • Hava filtresi: Standart

Sağlığınızı Ttk200 İle Koruyun

Rutubet ve nem alma çalışmaları insan sağlığı ve yaşam kalitesi için en kaliteli cihazlar kullanılarak yapılmalıdır. Kullanışlı ve pratik cihazlar bu alanda oldukça yaygın olup, birçok firmanın çalışma prensiplerinde önemli bir yer tutmaktadır. Bu alanda rekabeti yoğunlaştırmayı ve yüksek standartlarda hizmet vermeyi hedefleyen bir firma olarak öne çıkıyoruz.

Hizmetimizin bir parçası olan sanayi tipi nem alma cihazı TTK 200 Makinesi ile daha kaliteli ve güncel hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnsan sağlığı için çok önemli olan teknolojilerden bahsediyoruz ve sunduğumuz teknolojiler sizlere uygun fiyata sunduğumuz hizmetleri gösteriyor. TTK 200 için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın