Ergonomik Tasarım, Ttk 650
Ergonomik Tasarım, TTK 650

Ergonomik Tasarım, Ttk 650

TTK 650 nem alma cihazı, Sıcak gaz defrosterli, standart olarak çalışma süresi sayacına sahip, dayanıklı, çok güçlü ve yüksek kaliteli 1,8 kW rotary kompresör. Ancak Avrupa yapımı TTK 650 nem alma cihazı, merdivenlerde ve engebeli arazide taşıma için ergonomik olarak ayarlanabilir bir tutamağa sahiptir. Konumun sık sık değiştiği ticari kullanım için idealdir.

Yıkanabilir bir hava filtresine kolay erişime ve hızlı temizlemeye sahip olduğu için cihazın bakımı çok kolaydır. Nem alma cihazı TTK 650, modern bir görünüme ve çok düzgün çalışmaya sahip yüksek kaliteli bir nem alma cihazıdır.  Güçlü motoru ve ekonomik yapısı ile kullanım yerindeki nemi ve nemi tamamen ortadan kaldıran bu mükemmel cihaz, tüm dünyada kullanılan önemli teknolojinin bir sonucudur. Profesyonel olarak büyük salonlarda üretim ve ticaret yapmak isteyen inşaat ve sanayi firmaları bu cihazı kendi alanlarında tereddüt etmeden kullanabilirler.

Nemi Ortadan Kaldırın

Yüksek performans ve kaliteli teknolojinin kilit unsuru olan TTK650 nem alma cihazı, verimli bir sisteme sahiptir ve çok güçlü bir cihaz olarak nem ve nem çözümleri sunmaya devam etmektedir. Modern dünyada insan sağlığı her şeyden önemlidir ancak yatırım yapılan tüm sektörlerde malzeme ve yapı kalitesi ön planda tutulmaktadır.  TTK 650 nem alma cihazı ile sadece sağlıklı bir altyapı oluşturmakla kalmaz, nem ve rutubeti tamamen ortadan kaldırmak için ileri teknoloji ürünleri de kullanabilirsiniz.  Sağlam ve güvenilir teknolojiye yatırım yapmak, insanlar üzerinde gerçekten tatmin edici bir etki yarattı. Özenle ve özenle seçilen bu teknoloji, istek üzerine satın alınabilir veya kiralanabilir. TTK 650 teknik özellikleri;

  • Nem alma kapasitesi: 150 litre, 24 saat
  • Giriş voltajı: 230 V 50 Hz
  • Ses debisi: 56 Db
  • Ağırlık: 52 Kg
  • Uzunluk: 540 mm
  • Genişlik: 640 mm
  • Yükseklik: 850 mm
  • Hava filtresi: Standart

TTK 650 Kiralama ve Satın Alma

Şirket, çalışanlarının ve ürünlerinin sağlığına dikkat ettiği sürece, bu cihazı kullanmanın herkes için önemli bir görev olduğu ortaya çıkıyor. Piyasada bu konuda kiralık ürünler sunan firmalar olduğunu hatırlayın. Nem alma cihazı TTK650 kiralama deneyebilirsiniz. Satılık nem alma cihazı TTK 650 seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Yüksek performans ve profesyonel hizmeti temsil eden sanayi tipi nem alma cihazı TTK650 endüstriyel nem alma cihazı, sanayi gibi çok büyük yatırım alanlarındaki şirketler için bir yol olarak duruyor. Ekonomik açıdan kiralama seçenekleri size çok az bir yatırımla önemli bir fırsat sunuyor. Bu altyapı ve teknoloji, kullanıldığı yerde iyi çalışır ve insanlar için olumlu sonuçlar verir, ancak yine de yüksek kaliteli bir cihazda birlikte kullanılabilir. TTK650 nem alma kurutma cihazı kullanan herkesin memnuniyetini hızlıca kontrol edebilirsiniz. Enerji verimli ve sorunsuz cihazlar ihtiyaçlarınızı karşılar ve ortamdaki nemi en kısa sürede ortadan kaldırır. TTK 650 için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın