5 Kw Elektrikli Isıtıcı İle Nem Kurutma
5 kW Elektrikli Isıtıcı ile Nem Kurutma

5 kW Elektrikli Isıtıcı ile Kaliteli Sonuç

5 kW elektrikli ısıtıcı sistemi ile donatılmış olup, çok geniş bir alanın ısı ve nem ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılama imkânı göstermektedir. Bu fan sistemi, kullanım sırasında çok ısınsa bile cihazınıza zarar vermez. Endüstriyel bir ısıtıcı olmasına rağmen çok çeşitli çözümler üreten bu devasa cihaz kalitesi, özellikle soğuk kış günlerinde sorun çözücü olarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

5 kW elektrikli ısıtıcı, çok uygun bir sistemin parçasıdır. Portatif ve ergonomik yapıya sahip bu devasa sistem sayesinde sorunu çözmek ve iç mekânı istenilen sıcaklık seviyesine getirmek mümkün görünüyor. Çok önemli bir yatırımla kazanmış olduğunuz bu kaliteli cihazı nerede kullanırsanız kullanın performansı çok yüksek olacaktır. 

Elektrikli ısıtıcı 5 kW, ortamdaki havayı kısa sürede değiştirerek ve daha sağlıklı hale getirerek nem ve rutubetin etkilerini ortadan kaldıracak kadar ısı üretilmesine yardımcı olur.

Kiralama Yöntemi

Ortamı çok düzenli ve hızlı bir şekilde ısıtan bu devasa makine, kullanışlı bir teknik ürün olarak dikkat çekiyor. Bu konuya yatırım yapacak gücü olmayan firmalar  seçeneğinden yararlanabilir. Satılık 5kw elektrikli ısıtıcı fiyatları yüksek bulanlar için kiralık 5 kW elektrikli ısıtıcı fiyatı oldukça uygundur.

Enerji avantajları ve detaylı servis seçenekleri ile kendiniz için en iyi seçimi yapabilirsiniz. Sektörde önemli bir görev olan Namtek 5 kW elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile problem çözme doğal olarak fazla çaba harcamadan gerçekleştirilebilmektedir. Büyük bir yatırımla elde edilen bu yüksek kaliteli cihazın mükemmel bir teknolojinin parçası olduğunu söylemek abartı olmaz.

CK 350 nem alma cihazı teknik özellikleri;

  • Isıtma gücü: 5 kW
  • Çektiği amper: 25 A
  • Giriş voltajı: 220 W
  • Ağırlık: 16 Kg
  • Isıtma m2: 35 / 40 m2

Cihaz Bakımı

5kW elektrikli ısıtıcı kiralama  özelinde cihazınıza servis vermeden önce her zaman tüm elektrik bağlantılarını kesin. Cihazın gövdesi hafif nemli bir bezle silinebilir.  Cihazın içindeki tozu temizlemek için bir hava tabancası kullanabilirsiniz. Uzun süre saklamadan önce bir filme sarılması ve saklanması tavsiye edilir.

Cihaz Koruma

Isıtıcının egzoz ve giriş portlarını kapatmayın. Yanıcı uçucu maddelerle yıkamayın. Isıtıcıyı kurcalamayın veya yabancı cisimler sokmayın. Sıvılarla temasa karşı korur. Isıtıcının üzerine oturmayın veya basmayın.

Test Edilmiş Kaliteli Cihaz

Her yere kolaylıkla taşınabilen ve verimli kullanılabilen devasa bir cihaz olup, nemi uzaklaştırıp ortamı sağlıklı bir şekilde ısıtabileceği görülmektedir.  Son derece hızlı ve güvenilir sistemler üzerinde çalışan ürün ve hizmetler ile çalışma sırasındaki sorunları giderebilme özelliği, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için gerçekten mükemmel sonuçlardır. Ortamdaki nemi anında ve tamamen ortadan kaldıran sorunları anında gideren ve çözen firmalar için bu yüksek kaliteli cihaz teknolojisini kullanmak çok önemlidir.  İyi yapılandırılmış bir sistem, tamamen farklı işlevsel yönlere sahip olmanın ve gerekli katkı ve desteği sağlamanın faydalarını ortaya koymaktadır. 5 kW elektrikli ısıtıcılar, test edilmiş ve kabul görmüş bir kalite anlayışı olarak dikkat çekmektedir. 5 KW elektrikli ısıtıcı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın