İnşaat Kurutma
İnşaat Kurutma

İnşaat Kurutma 

İnşaatlarda beton dökümü sonrası betonun sulama işlemleri gerçekleştirilerek ani kurumalarla yaşanan çatlamaların önüne geçilir . Beton sulama işlemleri sonrası betonun içerisindeki nemin betondan atılması ve betonun nem oranın beton için sağlıklı seviyelere gelmesi gerekir .Beton doğal yollar ile kurutulmak istedndiğinde betonun katmanlarında bulunan nem tamamen giderilemeyebilir . İnşaat kurutma işlemlerinin profesyonel yöntemler ile yapılması inşaatın ilerleyen süreçlerinde ne kadar doğru karar verdiğinize kanaat getirmenzi sağlayacaktır . Kaba inşaat sonrası ince işçiliklerin düşmanı olan nem bu esnada kendini gösterebilir ve ince işçilikte hasar meydana getirebilir . Bu tür olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmamak için inşaat kurutma hizmeti almak en doğru seçenek olacaktır . 


İnşaat Kurutma Hizmeti

 

İnşaat kurutma hizmeti sağlayan onlarca firma olabilir . İnşaat kurutma hizmeti alırken dikkat etmemiz gereken hususları sıraladığımızda ;

  • Deneyimli personele sahip olması ,
  • Endüstriyel cihazlar ve ekipmanlar ile hizmet veriyor olması ,
  • Süreç hakkında bilgi paylaşımı sağlaması ,
  • Titizlikten ödün vermeden kısa sürelerde işi teslim edebilmesi ,
  • Referans sunabilmesi. 

Gibi ana maddeleri sıralayabiliriz . Nemeks ailesi olarak uzman kadromuz ile inşaat kurutma işlemlerini ivedilikle sonuçlandırıyoruz . Kullandığımız endüstriyel cihazlar modern teknolojiye sahip ürünlerdir. Sizlere daha iyi hizmet sağlamak adına her zaman inovasyona açık yapıya sahip firmamız bir telefon kadar yakın . Bizlere aşağıda bulunan formu doldurarak ya da telefon numaralarımız ile doğrudan ulaşabilirsiniz . Yerinde tespit sağlayarak sizlere daha detaylı bilgi sağlıyoruz . 

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın