Şap Kurutma
Şap Kurutma

Şap Kurutma 

Kaba inşaatlarda beton üzerine yapılan özel çimento harcının beton yalıtımı ve oluşmuş girinti çıkıntıların giderilmesi için atılan karışıma şap adı verilmiştir . Şap kurutma yaz aylarında kolay ve zahmetsiz gibi gözükse de çoğu zaman kolayca kurumaz . Hava sıcaklığı ve güneşlenme süresinin fazla olması şapı yüzeysel olarak kurutabilir ancak katmanlarında bulunan nem kolay kolay giderilemez . Şap tam olarak kurutulmadığında üzerine yapılan ince işçiliğe hasar verebilir ve ilerleyen dönemlerde rutubet olarak karşımıza çıkabilir . 

Şap Nasıl Kurutulur ? 

Şap kurutma ölçümleme yapılarak ve profesyonel Şap kurutma makineleri ile yapılır . Yüzeysel olarak kurutmanın önüne geçmek için beton içerisinde bulunan nem ölçümlenir ve bu ölçümlemeye göre ısı cihazları sıcaklık dereceleri ayarlanır . Fazla ısıtılan beton üzerinde çatlamalar meydana gelebileceği için oldukça hassas ve dikkatli olunmalıdır . Şap kurutma işlem süreci boyunca uzman kişiler tarafından takip edilmeli ve sonucu gözlemlenmelidir . Şap kurutma esnasında oluşan nemin tahliyesi için gerekli hazırlık yapılmalı ve ortam havalandırılması sağlanmalıdır . Şap Kurutma Hizmeti

Şap kurutma hizmetini uzman ekibimiz ve profesyonel cihazlarımız ile gerçekleştiriyoruz . İşlem öncesi analizlerimizi yapıyor ve işlem süreci ile ilgili sizlere bilgi veriyoruz . Nem kurutma ve şap kurutma işlemlerini kusursuzca tamamlıyor ve sizlere garantili anahtar teslim hizmet sağlıyoruz . İşlemlerimiz ile ilgili referanslar için fotoğraf galerimize bakabilir veya ön bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldurabilirsiniz . 

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın