Rutubetin Sağlığımıza Zararları
Rutubetin Sağlığımıza Zararları

Rutubet 

Rutubet oluşumu dış ve iç etkenler yoluyla nemin yoğunlaşarak birikmesi sonucu duvarlara ve eşyalara nufuz etmesi ile başlar . Nemin küf ve rutubet oluşumunu destekleyecek hareketleri  engellemek için '' Rutubeti Engellemek İçin Ne Yapılır ?'' yazımızı okuyabilirsiniz . Rutubet nemin ortama nufuz etmesi ve ortamın havalandırılmaması sonucu ortaya çıkar .

Rutubetin Sağlığımıza Zararları 

Rutubet sağlığımıza ciddi zararlar verebilmektedir . Özellikle solunum yolları hastalıklarına neden olan rutubetin farklı bir çok hastalığı tetikleyebileceği gerçeğini unutmamakta fayda var . Rutubetin oluşturduğu küfün alerjiye yol açtığı bilinmektedir . Küf alerjisi olarak adlandırılan bu alerji hapşırık , kaşınma , nefes darlığı gibi etkilere sahiptir . Uzun süreli rutubete maruz kalmak solunum yollarına ciddi kalıcı hasarlar verebilmektedir . Astım krizlerine kadar varan hastalıklara yol açan rutubetli ortamlardan uzak durulmalıdır . Evimizde ya da işyerlerimizde oluşan rutubetin kalıcı çözümler ile uzman ekipler tarafından modern cihazlar ile yok edilmesi için alttaki iletişim formunu doldurarak uzman ekiplerimizden destek ve görüş alabilirsiniz .

Rutubeti Nasıl Yok Ediyoruz ? 

Rutubeti kalıcıı ve kesin yöntemler ile yok ediyor ve sizlere nem ve rutubetten arındırılmış şekilde teslim ediyoruz . Rutubet ve nem alma yöntemlerimizden kısaca bahsetmek gerekirse uzman ekip arkadaşlarımızın alan tespiti ve nemin kaynaklandığı problemi bulduktan sonra yoğuşma veya adsorbe etme yöntemlerinden hangilerini kullanıcağına karar verilmesi ya da eş zamanlı kullanılması ve işlem süreci boyunca ölçümleme cihazlarımız ile nemin ortamdan ve duvarlardan tamamen giderilme oranını ölçümleyerek takip etme işlemlerini gerçekleştrimektedirler . Nem alma ve nem kurutma işlemlerini başarılı şekilde tamamlayan ekibimiz sizlere kesin ve garantili çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır . 

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın