Beylikdüzü Nem Kurutma - Otopark Kurutma
Beylikdüzü Nem Kurutma - Otopark Kurutma

Beylikdüzü Nem Alma Ve Kurutma 

İstanbul'un tüm ilçelerinde faaliyet gösterdiğimiz gibi Beylikdüzü ilçemizde de faaliyet göstermekteyiz . Beylikdüzü gün geçtikçe gelişmekte ve bu bölgeye talep artmaktadır . Düzenli kentleşmenin ilk örneklerini görebileceğimiz Beylikdüzünde bulunan binaların yaşlanması ve yalıtımlarının güncellenmemesi üzerine nem alma rutubet küflenme gibi sorunlarla karşı karşıya kalınabiliyor . Beylikdüzü denize yakınlığı ve sıcak soğuk makas farkının gece gündüz yaşandığı istanbul içindeki nadir beldelerden birisidir . Sıcaklık farklarının oluştuğu bölgelerde rutubet ve nemlenme gibi problemler ile daha çok karşılaşabiliyoruz . Beylikdüzünde nem alma üzerine sunduğumuz faaliyetlerden bahsedecek olursak sizlere kısaca bilgi vermek isteriz .Beylikdüzü Otopark Kurutma 

 

Otoparklar yapılarımızın yalıtım bakımından neredeyse en zayıf noktalarıdır . Yalıtım ve hava gerçirgenliğinde malsef yeterince bütçe ayırılmaz hatta buralardaki maliyetlerden kaçınıldığınız gözlemleyebiliririz . Otopark içerisinde oluşan rutubet küflenme ve su baskını gibi olumsuzlukların bizlere ilk olarak dış ortamdan korumak için otaparklarda koruduğumuz araçlara vereceği zararı düşünmeliyiz . Araçlarımızın nemli ve rutubetli ortamlarda bulunması araç metal ve elektronik aksamları bakımından kötü yönde etkilenmesi ile sonuçlanır . Araçlarımızın metal alaşımlarındaki paslanma ve lastik , conta , fitil gibi yumuşak plastik aksamlarının çatlama yada yosunlanma olduğunu görebiliriz .  Araçlarımızın alt kısımlarında paslanma ve çürümeye de sebep olabiliyor . Nemeks olarak Otoparklarınızda oluşan bu olumsuz durumların acilen giderilmesi için çalışıyor ve kesin sonuçlar sunuyoruz . Otopark kurutma faaliyetlerinde gerçekleştirdiğimiz işlemler nem alan veya nemi çekmiş olan betonları endüstiriyel ısıtma cihazlarımız ile kurutuyoruz . Bu kurutma işlemi esnasında nem ölçme cihazlarımız ile beton ve katmanlarındaki nemi ölçümlüyoruz . Bu sayede işlem sonrasında oluşabilecek ve tekrar nüks edecek nemin tamamen giderilmesini sağlıyoruz . Hava sirkilasyonunun az olduğu otoparklarda havadaki nemin giderilmesi için ayrıca nem alma cihazlarımız ile havadaki nemi cihazlarımızın içerisinde bulunan su haznesine hapsediyor ve nemden arınmış havayı tekrar ortama geri kazandırıyor . Otoparklarınız tamamen temiz ve rutubetsiz şekilde sizlere teslim ediliyor .

Beylikdüzü Nem Alma 

Ev ve işyerlerinizde oluşan nem rutubet ve küfü sizler için uzman operatör arkadaşlarımız ile profesyonelce gideriyoruz . Ev ortamında oluşan nemin sağlığımza verdiği zararı ve bunun yanı sıra eşyalarımızda oluşan hasarı düşünürsek  nemin büyük bir problem olduğunu söyleyebiliriz . Nem alma cihazlarının endüstiyel anlamda ve net sonuç sağlayan modellerinin hem hacimsel hemde maddi boyutunu düşünürsek bir daha kullanmayacağımız bir cihaza büyük meblalar ödemek istemeyiz . Bu yüzden ekibimiz ile sizler sadece gözlemleyerek katıldığınız bir süreç ile evinizdeki ve işyerinizdeki nemi gideriyoruz . Nem ölçer cihazlarımız ile ortam nemini ölçüyor ve kesin sonuçlar üretiyoruz . Sonuçların kalıcı olmasını sağlıyor ve garantili hizmet sunuyoruz . Bilgi almak için bilgi formumuzu doldurabilir ya da telefon numaramızdan bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz . 

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın