Ttk 350 Nem Alma Cihazı
TTK 350 Nem Alma Cihazı

TTK 350 Nem Alma Cihazı

TTK 350 nem alma cihazı  profesyonel kalitede bir  cihaz olarak iz bırakırken, seri çok geniş alanlarda etkili bir çözüm aracı olarak karşımıza çıkıyor. Düzenli ve sistemli çalışabilme özelliği ile bilinen bu cihaz, ortamdaki nemi ve rutubeti tamamen ortadan kaldırır ve çok daha temiz bir alan yaratır. Ağırlıklı olarak yapı ve endüstriyel malzeme olarak karşımıza çıkan bu dev cihaz, kendi dalında da yüksek teknoloji ürünü bir ürün olarak ilgi görmeye devam ediyor. Birçok firma ve inşaat firması TTK 350 nem alma cihazını kullanırken bu cihazın olumlu faydaları aslında bir insan memnuniyeti kaynağıdır.

İnsanların  veya ürünlerin bulunduğu yerlerde, nem ve nem, aşındırıcı etkileriyle büyük sorunların kaynağı olabilir.  Neyse ki bu konuda son zamanlarda yapılan çalışmalar oldukça kaliteli cihazları ortaya çıkarmış ve günümüzün TTK 350 nem alma cihazı önemli bir yere sahiptir ve insanlara yardımcı olmaya devam etmektedir.

Kiralama Seçenekleri İle

Son derece güvenilir ve sağlıklı olan bu ürün seçenekleri, insanları gerçekten tatmin eden etkilere ve koşullara sahiptir. TTK 350 kiralık nem alma cihazı, bu alanda ihtiyaç sahiplerini dinleyen oldukça kaliteli bir hizmet  olarak kendini sunarak sizi maddi anlamda zorlamayacak bir projedir. TTK 350 nem alma cihazı artık önemli bir konumda ve insanlara yardım etmeye devam ediyor. 

Cihaz, ortamdaki nemi temizledikten sonra  düzenli olarak çalışan bir sisteme sahip olup, sağlıklı koşullar sağlandıktan sonra  sanayi ve inşaatta çözüm sunan bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. TTK 350 nem alma cihazı  kiralama girişimi ile  çok fazla yatırım yapmadan uygun koşullarda bu kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kalite ve Güven

Kaliteli ve güvenilir tedarikçilerin desteğiyle bu kaliteli malzeme, inşaat ve altyapı endüstrisinde gerçekten olağanüstü sonuçlar üretmeye devam ediyor. Bu ekipmanın büyük kapalı hangarlardaki depolarda ve endüstriyel tesislerdeki yüksek performansı gerçekten tatmin edici sonuçlar göstermiştir. TTK 350 endüstriyel nem alma cihazı, kalitesi birçok kişi tarafından güvenildiği ve özellikle  bu sektörde popüler olduğu için önemli bir bilgi birikimi kazanmıştır.

Nemden Kurtulmanın Yolu

Aynı zamanda insan ve mal güvenliği düşünüldüğünde kaliteli ekipman ve avantajları hem inşaatta hem de iş yerinde insanlar için  çok önemli bir yere sahiptir. TTK 350 nem alma cihazı kullanıldığı sürece bilinen ve performansı ile göz dolduran değerli bir teknolojiyi temsil etmeye devam etmektedir.

Bu alanda yapılan yatırımlar ile deneyimli ve kaliteli birçok firmanın sizlere sunacağı çok önemli ve ayrıcalıklı ekipmanlar siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinde olacaktır. Geniş alanlarda etkili olan sanayi tipi nem alma cihazı TTK 350 uygun kiralama koşulları ile kiralayıp nemden kurtulabilirsiniz yada satın alıp uzun süre kullanabilirsiniz. TTK 350 için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın