Tavan Nem Kurutma
Tavan Nem Kurutma

Tavan Nem Kurutma

Tavan çalışması hem inşaat işlerinde hem de yaşam alanlarında çok gerekli bir olgu olarak karşımıza çıkıyor. Çoğu zaman buharlaşmanın etkisiyle tavanda nem ve rutubet birikir ve bu çözülmesi gereken bir sorundur. Çözülmediği takdirde ise büyük sorunlar çıkartabilir. Betonarme gibi sağlam yapım tekniklerinin tercih edildiği birçok yapıda, nem ve rutubet ve küfün biriktiği ortam ilerde daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Nem alma teknolojisi ile kendini insanlara profesyonelce hizmet vermeye adamış firmaların olması herkes için bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Nem geçirmeyen tavanların hassas bir şekilde kurutulması ve bu sayede bina içi ortamlara çözüm olması için bu konuda kaliteli bir cihaz gerekmektedir. Makul ve güvenilir bir teknolojik yatırımla elde edilen cihazların kalitesi, insanlar için bir çözüm haline gelmiş ve yaşam alanlarında gerçekten verimli bir süreç başlatmıştır.

Sağlıklı Ortamlar İçin Tavan Kurutma

Herkesin yaşam alanından sağlıklı ve güvenilir koşullarda yararlanabilmesi için nitelikli teknoloji, insanların yaşamlarını olumlu yönde etkilemeye devam ediyor. Bu alanda kullanılan teknoloji, tavan nem alma ve kurutma projesinin yüksek tepki ve olumlu sonuçlar almasına yardımcı olarak gerçekten büyük önem taşıyordu.

Isıtıcı ve kurutucular proje kapsamında geniş iç mekânlarda büyük bir titizlikle çalışmakta ve ortamı kurutmaya devam etmektedir. Tavan bölgesinde nem birikmesi, çok kaliteli bir cihazın çalışması gibi sorunları ortadan kaldıran çözümler, insanlara önemli faydalar sağlıyor. Bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler arasında tavan kurutma konusunda öne çıkan firmalar, gerek cihaz teknolojisi gerekse kendilerine yeterli imkân ve koşullarla ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam etmektedir.

Olumlu Sonuçlar Veren Tavan Kurutma Cihazı

Birçok şirketin hizmet rekabeti ile bu alanda çok zaman harcadığını fark ettik. Parlak bir teknolojik yatırım gibi görünen bu devasa çalışma sonucunda insanların memnuniyet seviyeleri çarpıcı bir şekilde artmaya devam ediyor. Bu endüstriyi destekleyen ve yakıt için rekabet eden açıkta kalan her kafes üretim şirketi, işleriyle insanlara daha iyi hizmet etme umudunu gösterir.

Firmaların hizmette rekabet etmesi ve bu kadar önemli bir konuda rekabet etmesi, çıtayı yükselttiği anlamına geliyor. Kaliteli hizmet veren ve bu konuda rekabet eden birçok firma, insanların kaliteli hizmeti uygun fiyata almalarına yardımcı olmaya adaydır. İhtiyaç duyduğunuzda, özellikle yaşadığınız zeminde birikintileri ortadan kaldırmaya yardımcı olan çözümler, etkileyici bir süreç ve gerçek bir hizmet anlayışı ile birlikte size gönül rahatlığı verebilir, gerekli yardımı sağlayabilir.

Nem ve Rutubet Giderici Tavan Kurutma

Farklı şekillerde iç mekân ister iş ister yaşam alanı olsun, kurutma işlemleri burada yapılan çalışmalarla, modern teknoloji ile olumlu sonuçlar vermeye devam ediyor. Büyük bir firmanın ciddi bir çalışması olan tavanın kurutulması sürecinde nem anında uzaklaştırılarak insanlara ferah bir yaşam alanı kazandırılacaktır. Tavan kurutma hakkında firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın