Şap Kurutma
Şap Kurutma

Şap Kurutma

Şap kurutma teknolojisi çok önemli bir teknoloji olarak dikkat çekiyor olsa da bu alanda yapılan ciddi  yatırımların  çok iyi sonuçlar verdiği söylenebilir. Betonarme yapılarda şap, betonun kreması görünümünde olup son derece güçlü ve kaygan bir zemin oluşturarak insanlara iyi bir şans verir.

Betonarme yapılar ve inşaat teknolojisinin gerektirdiği şap malzemelerinin özellikleri tamamen kurumalı ve sağlıklı bir zemin oluşturmalıdır. Bu nedenle, şapın ıslak kurutma işlemi zamanında yapıldığında olumlu sonuçlar ortaya çıkar ve herkes için çok hoş bir etki bırakır.

Sağlam ve güvenilir bir zemin inşa ederken özellikle yoğun betonarme kullanımı bir zorunluluktur. İnşaat sektöründe kullanılan yöntemler genellikle kendi sektör gereksinimlerini ortaya koymaktadır.  Burada istenmeyen ve  herkes için zararlı olan nem gibi ek bir sonuç ortaya çıktığında, nem alma işlemi devreye girer ve uzman firmaların çalışmaları müşteriyi memnun etmeye devam eder. Herkes bu konuda yardım arıyor.

Nem Kurutma Cihazları

Oldukça modern koşullarda üretilen ve insanlara hizmet etmek için geliştirilen cihazın teknolojisi, kullanışlı görünümü ve avantajlarıyla insanlara gerekli desteği vermeye devam ediyor. Sahada üretilen yeni cihaz teknolojisinin önemi ve bu cihaz teknolojisinin sonuçları ihtiyacı olanlar tarafından izlenmelidir.

Kurutucu ve şap kurutma işlemi hakkında çok  kapsamlı bir çalışma yapılmış olsa da bu çalışmayı destekleyen cihazın kalitesi ve performansı kritik öneme sahiptir. İnşaat sektörünün  hızlı gelişimine katkı sağlayan ve aynı zamanda  daha sağlıklı bir yaşam ortamı sağlayan projeler kentsel dönüşüm projelerinin  temelini oluşturmaktadır. Tabii ki bu inanılmaz teknoloji ve teknolojiye sahip cihazlar, depreme dayanıklı ve aynı zamanda uzun süre korunaklı  olması gereken binalar için  kullanılıyor.

Kurutmanın Önemi 

Günümüz dünyasında insan sağlığının birçok konuda en büyük endişe kaynağı olduğu bilinmektedir. Bu çok önemli bir gelişme olmakla birlikte, ürün ve hizmetleri daha iyi bir yerde tutmak için ıslak yerlerin kurutulması da önemlidir. Diğer projelerde olduğu gibi inşaat işlerinde de  kullanılan harç kurutma ekipmanları kısa sürede etkin çözüm sağlayan bir sistem olarak gerçekten keyifli bir durum sunmaktadır.

Oldukça kapsamlı bir firmanın sunduğu hizmetler arasında nem ve rutubeti giderme çalışmaları farklı şekillerde olumlu sonuçlar vermektedir. Alt tabakanın en kaliteli ekipmanlarla kurutulmasına yönelik teknolojik süreç, bu konuda fikir vermekte ve çok önemli yardım sağlamaya devam etmektedir.

Güvenilir Kurutma

Bu güvenli ve güvenilir kurutma teknolojisine ve farklı özelliklere sahip dizel elektrikli cihazlara sahip olduğunuz için çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Kuracağınız iletişim ve alacağınız hizmetin kalitesi gerçekten size bundan faydalanma fırsatı verecektir.

Şap kurutma cihazlarını uygun koşullarda kiralama  seçenekleri ile fazla masraf yapmadan kullanabilirsiniz veya satın alma seçenekleri ile uzun süreli kullanabilirsiniz. Şap kurutma cihazlarını firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz .

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın