Nem Kurutma Firması
Nem Kurutma Firması

Nem Kurutma Firması

Nemli kurutma, çok kapsamlı bir araştırmanın sonucudur ve insanların bulunduğu yerlerde daha sağlıklı bir ortam yaratmaya devam etmektedir. Nem ve rutubet her ortamda, özellikle iç mekânlarda, modern teknoloji kullanılarak ortadan kaldırılması gereken aşındırıcı bir etkiye sahiptir. Bazen binaların daha sağlam inşa edilmesi, bazen de ürünlerin daha sağlıklı muhafaza edilmesi için bu işlemin yapılması gerekir.

Nem alma ve kurutma çalışmaları, yüksek kaliteli ekipman ve kritik teknoloji ile desteklenen çalışmalarla insanlara daha fazla memnuniyet vermeye devam ediyor. Büyük bir titizlikle yapılan ve insanların memnuniyetini artıran bir işlem sonucunda ortamdaki nem temizlenir ve zararlı koşullar kendiliğinden ortadan kalkar. Nitelikli teknoloji ve sağlam ekipmanlarla yapılan nem arıtma işleminde uzman ekibin katkısı gerçekten insanlara büyük faydalar sağlıyor.

Nem Kurutma Firması Özellikleri 

Yapılan deneyler ve çalışmalar sonucunda kuru havanın ve fazla nemli havanın olumsuz yönleri ortaya konmuştur. Tabii ki bir karşılaştırma yaparsak, nem ve rutubetin pek çok telafisi mümkün olmayan zararlara yol açtığı söylenebilir. Nem kurutma özellikle epoksi, beton, tavanlar, parke, şaplar, zeminler, şantiyeler, seralar, gemiler, müzeler, hastaneler, depolar, evler ve daha pek çok alanda ve inşaat alanlarında uygulanabilir. 

Gelişen teknoloji, elektronik sayaçlarla doğru ve temiz su ve nem ölçümleri almayı mümkün kılmıştır. Nem ölçümü öncelikle üretilen çözelti hakkında doğru veriler sağlar.  Bu, onarım, yenileme veya nem alma cihazı kullanmadan önce bölgenizdeki nem miktarını kolayca belirleyebileceğiniz anlamına gelir. 

Higrometreler, ekrandaki verilerle birlikte ortamdaki minimum sıcaklık farkı ve yoğuşma değerini görüntüleyerek bilgi elde etmek için kullanılabilir. Sadece çok hafif ve taşıması kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda ölçümler sırasında çok hızlı veri sağlar. Duvarların, zeminlerin ve ahşap parke zeminlerin altındaki nem seviyesinin dahi kolaylıkla tespit edilebilmesi, özellikle ortamdaki nemin uzaklaştırılması için doğru yolun izlenmesi gerektiğini göstermektedir. 

Nem Kurutma Hizmetleri 

Tedarik ettiğiniz nem ölçerin özellikle işlevsellik açısından oldukça geniş bir ekipman yelpazesi ile donatılmış olmasını tercih etmelisiniz. Bunu yapmak için satın aldığınız nem ölçer, yumuşak bir yüzeyin yanı sıra sert bir kalın yüzeyin nemini kolayca algılayabilmelidir.  Nem ölçerler sadece nem seviyelerini ölçmek için değil, aynı zamanda proses sırasında sabit nem seviyelerini sürekli  kontrol etmek ve korumak için  nem kurutucularla birlikte kullanılabilir. Kiralamanın yanı sıra nem alma cihazı tek tek veya nem alma cihazı ile birlikte satılabilir. Nem kurutucu, sıcaklığı doğru bir şekilde algılar, bu nedenle alınan verilerin doğruluğunda herhangi bir hata olmaz. 

Nem  gibi hızla yayılabilen ve zararlı hale gelebilen problemlerin higrometre ile veri alışverişi yapılarak sürekli olarak yönetilmesi gerekir. Higrometre sadece işyerinde değil, odanın nem kontrolünde de rahatlıkla kullanılabilir. Firmamızdan nem kurutma ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın