Nem Alma Cihazı
Nem Alma Cihazı

Nem Alma Cihazı

Yaşam ve çalışma alanlarında sık karşılaşılan sorunlar vardır. Bu sorunlar arasında rutubet ve nem sorunları yer alır. Yaşanan rutubet nem ve kötü koku sorunlarını gidermek için nem alma cihazları tercih edilir. Firma ve şirketler bu konuda profesyonel anlamda hizmet verirler.

Nem ve rutubet alma cihazları ortamlarda oluşan bu istenmeyen sorunu kalıcı olarak giderirler. Cihazlar ise kendi arasında kategori ve seçeneklere ayrılır. Ev tipi ve sanayi tipinda olan nem alma ve rutubet kurutma cihazları bu sorunu yüzde yüz oranında çözer. Cihaz ya da nem kurutma konusunda çalışmalar yapan firmalardan konuya dair bütün detaylar edinilerek fikir alışverişleri de yapılır.

Nem ve Rutubet Sorunlarına Kalıcı Çözüm

Teknoloji alanında yapılan yenilikler sayesinde çok sayıda cihaz ve makine işlevsel açıdan görev görüyor. Bu cihazlar arasında ise nem kurutma ve rutubet alma cihazları her alan ve mekânda tercih ediliyor. Sağlık açısından da büyük bir tehdit unsuru oluşturan rutubet ve nem sorunları bu cihazlar sayesinde kalıcı olarak temizleniyor. Rutubet nem ve kötü koku sorunları genel olarak inşaat şantiye alanlarında ortaya çıksa da her alan ve mekânda bu sorun ne yazık ki yaşanıyor. Bu sorundan mustarip olanlar ise teknoloji harikası bir ürün olan nem alma cihazlarını tercih ediyor. Firma ve şirketler bu alanda profesyonel anlamda hizmet veriyor.

Nem ve Rutubet Alma Cihazlarında Kalite

Rutubet ve nem problemleri bütün mekan ve ortamlarda sık yaşanan bir detayı ortaya koyuyor. Yaşanan bu sorunun çözülmesi içinse çeşitli alternatifler tercih ediliyor. Bu kapsamda kaliteli mekanizmaya sahip olan nem ve rutubet alma cihazları tercih ediliyor.

Son teknolojik olan bu cihazlar sayesinde ortamlarda oluşan rutubet nem ve kötü koku sorunları yüzde yüz oranında kurutuluyor. Bu sayede ise sterilize ve hijyen de yüksek segmentte sağlanmış oluyor. Kaliteli nem alma cihazları ile yaşanan nem ve rutubet sorunları kökten çözülüyor. Bu kapsamda ise kaliteli çalışmalar yapan firmalardan hizmet alınması dikkat çeken diğer bir detayı ortaya koyuyor.

Rutubet ve Nem Sorunlarına Son Veren Cihazlar

Rutubet ve nem sorunlarına son veren cihazlar portatif bir yapıya sahip oluyor. Bu tür cihazlar aynı zamanda çok kolay bir şekilde taşınabilme özelliğine de sahip oluyor. Nem ve rutubet sorunu yaşanan bütün mekan ve ortamlarda cihazlar kolay bir şekilde tolere ediliyor.

Cihazlar ortamlarda oluşan nem ve rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırıyor. Kademe kademe modelleri olan nem alma cihazları yaşanan bu sorunda kesin çözüm sağlıyor. Her alanda yaşanan nem rutubet ve kötü koku sorunları cihazlar sayesinde osna eriyor. Nem rutubet ve kötü koku sorunlarından  bu detaylar dahilinde kurtulmak istiyorsanız bu kapsamda firmamızı tercih ediniz.

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın