Nem Alma Cihazı Ttk 800
Nem Alma Cihazı TTK 800

Nem Alma Cihazı TTK 800

TTK 800 nem alma cihazı, mükemmel sonuçlar veren pratik ve taşıması kolay  bir cihaz olarak yapım aşamasında bir çözüm aracı olarak öne çıkıyor.  Özellikle kapalı havalarda nemi gidermeye yardımcı olmak için çok iyi bir cihaz kalitesindedir.  Ayrıca  taşıması kolay, ergonomik bir yapıya sahip ve çok düşük sıcaklıklarda dahi yüksek nem alma kapasitesine sahiptir.  İnşaat projelerinde kullanılan  ve üretilen TTK 800 nem alma cihazı, kendisini gerçekten güvenilir bir teknoloji olarak kabul ettirmeye devam ediyor. 

Nem Alma Cihazı TTK 800 Özellikleri 

Kurutucu TTK800'ün birçok yapı için gerekli olan yüksek kaliteli bir malzeme olduğu kanıtlanmıştır. Kalıcı işletmeleri olan birçok şirket bu konuda önemli yatırımlar yapabilir.  Bu yüksek kaliteli ekipman ucuz, bir süreliğine kiralanabilir, yüksek performanslı ve çözüm üretmeye hazırdır. 

İşletmelerde ve şantiyelerde TTK800 nem alma cihazı  kiralama girişimi giderek daha sık hale geliyor. Sizin için çözüm üretmesi gereken dev makine, yüksek performansı ve kaliteli iş anlayışı ile bu konuda gerekli katkıları yapmakta ve size destek olur. TTK800 endüstriyel nem alma cihazının çözüm cihazını değerlendirebilir.   TTK 800 nem alma cihazını kullanarak çözüm arayan ve aradıkları çözümü hızlı bir şekilde bulan şirketler, inşaat çalışmalarını önemli ölçüde hızlandırabilir.

TTK 800 nem kurutucu kullanarak zamandan tasarruf edebilir, ortamınızda çok daha verimli ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yerin zamanla kurumasını sağlamak için hava sirkülasyonu gerekebilir, bu da  uzun zaman alabilir. Kullanımda iyi performans gösteren nem kurutucular, genel halk için kaliteli bir seçim haline geldi. Bu mükemmel eserleri görmek ve takdir etmek hem teşhir hem de teknik açısından çok önemlidir. 

Nem Alma Cihazı TTK 800 Avantajları 

Hızla gelişen teknolojiyi kullanarak, yeteneklerimizi genişletme ve  daha olumlu hale getirme fırsatına sahibiz. Bunu değerlendirir ve cihazınızın kalitesi ile desteklerseniz yine insanlara büyük faydalar sağlayabilir.   Daha az yakıtla daha verimli çalışmak ve dikkatle incelemek, yüksek bir yaşam standardı için iyi bir altyapı oluşturur. 

Kiralık nem kurutucu TTK800 ve geliştirme yönü ile  kısa sürede çok yol kat ettik. Yaşam alanı kapalı bir mekândır ve her ortamda nemli havanın etkilerini azaltmak çok önemli bir hizmettir. TTK 800 Nem Kurutucu, önerilen  teknolojidir. TTK 800 nem alma cihazı, yüksek nem alma kapasitesi, güçlü döner kompresörü ve kalitesi sayesinde nem problemlerini anında çözer.  Trotec  TTK 800 Nem Alma Cihazı ile  inşaat sektöründe sorun olan nemi tamamen giderebilir.

Diğer özellikler arasında artan hava akışı ve yüksek basınçlı jet fanlar bulunur. Bu özellikler sayesinde ortamdaki nem tamamen ortadan kalkar.   TTK 800 cihazı tüm yüzeye eşit olarak dağılarak nemin sağlıklı bir şekilde kurumasını sağlar. Bu cihaz suyu emer, suya dönüştürür ve diğer cihazlar gibi bir tankta hapseder. Bu nedenle nem sorunu tamamen ortadan kaldırılabilir. 

Bu cihazın kullanımı kolaydır, taşıması kolaydır ve bir profesyonel gibi kurutulabilir. Ayrıca ek personel gerektirmez, zamandan tasarruf sağlar. TTK 800 cihazı, nemden kaynaklanan veya nemden kaynaklanan hasarları önlemek için doğru seçimdir.  Bununla birlikte, TTK 800'de akış lamel vardır, bu nedenle konumlandırma gerekmez. Bu sayede cihaz hakkında hiçbir bilginiz olmadan nemi kurutmak için kullanabilirsiniz. Firmamızdan nem alma cihazı hizmeti alabilirsiniz.

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın