Nem Alma Cihazı Ttk 350-Kiralama
Nem Alma Cihazı TTK 350-Kiralama

Nem Alma Cihazı TTK 350-Kiralama

TTK 350 nem alma cihazı profesyonel kalitede bir cihaz olarak karşımıza çıkarken, seri çok geniş alanlarda etkili bir çözüm aracı olarak karşımıza çıkıyor. Düzenli ve sistemli çalışmasıyla bilinen bu cihaz, ortamdaki nemi tamamen ortadan kaldırır ve çok daha temiz bir alan oluşturur.

Yapı ve sanayi malzemesi olarak sıklıkla karşımıza çıkan bu dev cihaz, kendi dalında yüksek teknoloji ürünü bir ürün olarak ilgi görmeye devam ediyor. Birçok firma ve şantiyede TTK 350 nem alma cihazları kullanılıyor ve bu cihazın olumlu faydaları insanları gerçekten mutlu ediyor.

İnsanların veya ürünlerin bulunduğu yerlerde rutubet ve rutubet aşındırıcı etkisiyle çok büyük sorunlara neden olabilir. Bu konuda yapılan son çalışmalar çok kaliteli cihazları ortaya çıkardı ve günümüzün TTK 350 nem alma cihazı önemli bir yere sahip ve insanlara yardım etmeye devam ediyor.

Nem Alma Cihazı TTK 350 özellikleri;

  • Uzunluk: 450 mm
  • Genişlik: 500 mm
  • Yükseklik 740 mm
  • Ağılık 39 kg
  • 6 litre su haznesi
  • Giriş voltajı: 230 V (50 HZ)

Ekonomik Nem Alma Cihazı

Tedarik noktasında kaliteli bir firmadan satış ve kiralama çözümleri herkese fayda sağlamaya devam ediyor. Son derece güvenilir ve sağlıklı olduğu gösterilen bu ürün seçeneklerinin insanlar üzerinde gerçekten sevindirici etkileri ve durumları bulunmaktadır. TTK 350 kiralık nem alma cihazı, sizleri maddi anlamda zorlamayacak bir proje olup, bu alanda ihtiyaç sahiplerini dinleyen kaliteli bir hizmet olduğunu kanıtlamaktadır.

Ortamın nemini temizledikten sonra düzenli olarak çalışan bir sisteme sahip ekipman, sağlıklı koşullar sağlandığında hem sanayide hem de inşaatta çözüm sunan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. TTK 350 nem alma cihazı kiralama girişimi ile çok fazla yatırım yapmadan bu kaliteli hizmetten uygun fiyata faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir tedarikçilerin desteğiyle bu kaliteli malzeme, inşaat ve altyapı endüstrisinde gerçekten olağanüstü sonuçlar üretmeye devam ediyor.

Kaliteli ve Güvenli Nem Alma Cihazı

Bu ekipmanın büyük iç hacimlere sahip hangarlardaki depo ve endüstriyel tesislerdeki yüksek performansı gerçekten iyi sonuçlar vermiştir. TTK 350 endüstriyel sınıf nem alma cihazı, yaygın olarak güvenilen ve özellikle sahada tercih edilen kalite konusunda dikkate değer bir anlayış elde etmiştir. Aynı zamanda insan ve mal güvenliği söz konusu olduğunda, kaliteli ekipman ve avantajları hem inşaatta hem de iş yerinde insanlar için çok önemli bir yere sahiptir.

TTK 350 nem alma cihazı, değeriyle tanınan ve performansıyla göz dolduran teknolojiyi temsil etmeye devam ediyor. Bu alanda yapılan yatırımlar ile birçok deneyimli ve kaliteli firmanın sizlere sunacağı çok önemli ve ayrıcalıklı ekipmanlar siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinde olacaktır. Nem alma cihazı TTK 350-kiralama için firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın