Kocaeli Şap Kurutma Hizmeti
Kocaeli Şap Kurutma Hizmeti

Kocaeli Şap Kurutma Hizmeti

Kocaeli şap kurutma hizmeti firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor. Firmamız sizlere kiralık şap kurutucu aletleri sunuyor. Şap malzemesi sularda rahatlık çözülebilen bir maddeden meydana gelmiştir. Bundan dolayı nemlenme ve rutubet verme durumlarında ilk alınacak önlem olarak kullanılan bir alettir. Tıpkı beton gibi atıldıktan sonra bu işlem kurutulmalı nemlenme olayları engellenmeye çalışırken  şap kurutulmamış olmasından dolayı daha fazla ilerlemesine tüm binayı etkisi altına almasına izin verilmemelidir. Bunun için şap atıldıktan sonra mutlaka kurutulması gerekir. Sanayinin ön planda tutmuş olduğu özellikle fabrikaları zeminlerinde kullanmış olduğu şaplar kurutulduktan sonra bina yapımına devam edilebilir. Şapların kurum havasından kaynaklı olarak  yaşanan kirlenmeler nemlenmeler, matlaşmalar ve yıpranmalar bir çözüm olarak uygulanan şap atma işlemi sonrasında kesinlikle kurutulmadığında bu sorunlar meydana gelir.

Şap Kurutulursa

Kocaeli şap kurutma hizmeti firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor. Ancak kurutulursa herhangi bir sorun ortaya çıkmaz kısa zaman içerisinde hem sağlıklı bir şekilde atılan şapın kurutulması işlemi hem de inanın devamı için son teknolojik cihazların şap kurutmaları amacıyla kullanılması gerekir. Söz konusu olan ve teknolojik cihazlar her ne kadar elektronik bir cihaz olarak üretilmiş olsa da elektronik cihazlar kadar narin değillerdir. Cihazlar son derece dayanıklı ve sürekli olarak kullanıma olanaklı bir malzemedir. İşi yarım bırakma gibi olayları kesinlikle meydana gelmez şap kurutma hizmeti olarak özellikle kullanmakta olduğumuz binalarda uygulanmış olan şap atma işlemlerine en kısa zamanda tamamlanmak adında şap kurutma cihazlarını kullanırız. Mutlak suretle şap kurutma cihazları kullanması gerekir.

Şap Kurutma Cihazları

Kocaeli şap kurutma cihazı olarak sizlere hem kaliteli hem de güzel bir hizmet sunmaktayız. Binalarınıza uygulamış olduğumuz şap atma işleminin en kısa süre içerisinde tamamlanması ve tekrar sağlıklı bir şekilde kullanılabilir duruma gelmesi için mutlaka şap kurutma cihazlarının kullanılması gerektiğini düşünüyoruz. Tavsiyemiz Bu tarz bir şap kurutma işlemine Ardından diğer elektronik ısıtıcılar ile kurutma yapmamanız olacaktır. Normalde ısınmak amacıyla kullanılmakta olduğunuz elektrikli ısıtıcılar şap atılan alana uygulandığında nem alma yüzeysel olarak Geçici bir süre yok etmiş görünse de aslında nem ortadan kalkmıyor.

Nemin ortamdan uzaklaşması için şap kurutma cihazlarının kullanması gerekiyor. Bünyemizde bulunan şap alma kurutma cihazları sayesinde şapa yoğun bir şekilde sıcak hava üfleyerek yoğuşturma yapılır. Bu şekilde herhangi bir ıslaklık ya da nem kalmaz. Şap üzerinde bulunan nemin derinlemesine işleyerek ne bulunup yok edilir. Bu şekilde cihaz ortamda bulunması gereken nemi kendisi ayarlar ve kısır bir döngü yaratmadan şap kurutma işlemi gerçekleşmiş olur.

Türkiye Genelinde Kullanılan Şap Atma Cihazı

Kocaeli şap kurutma hizmeti Türkiye genelinde pek çok ilde sizlere faaliyet vermek için çaba sarf ediyor. Şap kurutma cihazlarının satış ve kiralama hizmetleri firmamız tarafından gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra kiralama yönetimi uygulamasında satın almadan pek çok bedeller ödemeden, günlük haftalık ya da aylık bir şekilde kurutma garantili olarak cihazlarımızı kiralayabilirsiniz. Firmamız sizlere cihaz temini için irtibata geçebilirsiniz. Firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın