Islak Sap Kurutma
Islak Sap Kurutma

Islak Sap Kurutma

Bir boya malzemesi olarak da kullanılan sap ıslak bir zemin hazırlayabiliyor. Genel olarak inşaat ve şantiye alanlarda ortaya çıkan ıslak sap detayının kurutulması gerekiyor. Bu konuda ise firmalar bu işlem ile ilgili hizmetler veriyor. Islak sap kurutma konusunda ise makine ve cihazlar tercih ediliyor. Son model cihaz ve makineler ile birlikte ortamlarda yaşanan ıslak sap sorunları da tamamen ortadan kalkıyor. Islak sap terimleri farklı anlamları da içeriyor. Bu kapsamda ise firmalar ıslak sap kurutma konusunda kaliteli çalışmalar yapıyor. Islak olan saplar sağlık açısından da risk teşkil edebiliyor. Bu bakımdan ıslak sapların kurutulması gerekir.

Islak Sap Kurutma Hizmetleri 

Islak sap kurutma alanında firmalar profesyonel anlamda hizmet verir. Bu işlem sap malzemesinin hemen kurutulması gerektiği detayını yansıtıyor. Zeminlerde ya da duvar tarzı bölmelerde kullanılan sap malzemesinin kurutulması işlemi ıslak sap kurutma olarak biliniyor. Bu malzeme suda hızlı bir şekilde çözünme özelliğine sahip olmasından dolayı hemen kurutulması önem arz ediyor. İşlem ise sap kurutma işlemi olarak geçiyor. Firmalar bu alanda çok hızlı bir şekilde işlem yapabiliyor. Islak sap kurutma işlemlerinde çok amaçlı bir cihaz olan nem kurutma cihazları da tercih edilir. Bu sayede ıslak olan sap ve nemli olan bütün bölgeler hızlı bir şekilde kurutularak temiz alanlar da elde ediliyor.

Islak Sap Kurutma Cihazları

Sap malzemesi genel olarak inşaat şantiye alanlarında sürekli kullanılan bir malzeme olarak biliniyor. Suda ivedi bir şekilde çözünen bu malzemenin anında kurutulması gerekiyor. Bu da ıslak sap kurutma işlemi olarak biliniyor. Islak sap kurutma işlemlerinde ise son model cihazlar kullanılır. Bu cihazlar aynı zamanda ıslak sapın oluşturduğu nemi ve rutubeti de aynı hızla kurutur. Islak sap kurutma işlemlerinde farklı yöntem ve metotlarda tercih edilir. Aynı zamanda bu işlemde tercih edilen çok sayıda farklı mekanizmaya sahip olan cihaz ve  makineler de işlev görüyor. Islak sap kurutma işlemleri bu detayları içeriyor. Bu malzemenin uygulama yapılan bölgede hemen kurutulması şart oluyor.

Islak Sap Nasıl Kurutulur?

Sap suda hızlı çözünen bir malzemeyi işaret ediyor. İnşaat alanlarında oluşan bu malzeme ile ilgili ise ıslak sap nasıl kurutulur soruları ortaya çıkıyor. Bu konuda ise firmalar kaliteli cihazlar ile ıslak sap kurutma işlemlerini yapıyor. Islak sap kurutma işlemlerinde cihaz ya da makineler de tercih edilir. Farklı bir malzeme olan ıslak sap kurutma işlemleri bu detayları içerir. Çeşitli elementlerin birleşmesi ile oluşan sap malzemesi genel olarak yapı ve inşaat alanlarında tercih ediliyor. Firmalar ise ıslak sap kurutma alanında cihazlar ile hizmet veriyor. Sizlerde ıslak sap kurutma hizmeti almak istiyorsanız bu konuda firmamızı tercih ediniz.

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın