Bina Nemi Alma Kurutma
Bina Nemi Alma Kurutma

Bina Nemi Alma Kurutma

Bir bina nem alma cihazı, kapalı bir alanda havadaki nemi gideren bir cihazdır. Bu, nemli iklimlerde yaşayan veya solunum sorunları olan kişiler için faydalı olabilir. Bir nem alma cihazı, havadaki su buharını emerek ve ardından atmosfere salarak çalışır. Bu nemin uzaklaştırılması işlemi, bir oda içindeki nem seviyesini azaltır, bu da dışarıdaki hava sıcakken insanların nefes almasını ve daha az giysi giymesini kolaylaştırabilir. Bu cihaz profesyonel koşullar dahilinde çalışan son derece kaliteli bir cihazdır.

Bir bina nem alma cihazı, bir binanın içindeki havadaki nemi gidermek için kullanılan bir makinedir. Nem alma cihazı, havadaki nemi çekerek ve ardından atmosfere salarak çalışır. Bu işlem, küf ve diğer neme neden olan objelerin neden olduğu hastalıkların yanı sıra astım semptomlarının sayısını azaltmaya yardımcı olabilir.

Bina Nemi Kurutma İşlemi

Etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için bir bina nem alma cihazını düzenli olarak düzgün bir şekilde temizlemeyi ve bakımını yapmayı unutmamak önemlidir. Bir bina nem alma cihazının doğru kullanımı, bir binanın iç kısmının yanı sıra içeride bulunan mekanik ve elektrik sistemlerinin korunmasına da yardımcı olabilir. Bir bina nem alma cihazı kullanarak, mülk ve ekipman hasarı ve daha yüksek işletme maliyetleri gibi nemle ilgili sorunlarla ilişkili maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olabilirsiniz. Özetle, bir bina nem alma cihazı, küf ve diğer neme neden olan ajanların neden olduğu hastalıkların yanı sıra astım semptomlarının sayısını azaltmaya yardımcı olabilecek kullanışlı bir araçtır.

Bina Nemi Kurutma Verimliliği Nedir?

Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için makineyi temiz ve düzgün çalışır durumda tutmak önemlidir.  Bina nem alma kurutucusunun birçok avantajı vardır. Bunlardan bazıları şunlardır: -Nem alma kurutucusu, bir binada küf ve diğer haşerelerin oluşmasını önlemek için kullanılabilir. Ayrıca havadaki nemi azaltır, bu da astım gibi solunum problemlerini azaltmaya yardımcı olabilir. Nem alıcılar ve kurutucular, farklı ihtiyaçlara uygun birçok şekil, boyut ve kapasiteye sahiptir. İlk olarak, binanın ihtiyaçlarının ne olduğunu anlamak önemlidir.

Bina Nemi Kurutulması Yöntemleri Nelerdir?

Bir binanın içindeki havanın kurutulması birkaç farklı şekilde yapılabilir. Fanlar, klima ve ısıtma havadaki nemi giderebilir. Ancak bir binanın içindeki nem seviyesi çok yüksekse, daha önce bahsedilen işlemler o kadar etkili olmayacaktır. Nem seviyesini düşürmeye ek olarak, bir nem alıcı kurutucu da hava kalitesini artırmaya yardımcı olabilir. Nesneler üzerinde kalan artık nem zehirli dumanlar oluşturabilir. Nemi azaltarak ve nemi uzaklaştırarak bu zehirli dumanlar yok edilir. Bu, binanın içindeki hava kalitesini önemli ölçüde iyileştirebilir. Bir bina nem alma kurutucusu kullanmanın birçok avantajı vardır. Nem seviyesini azaltarak ve nemi uzaklaştırarak hava kalitesini iyileştirmek ve küf ve bakteri üremesini azaltmak mümkündür. Firmamızdan bina nemi alma kurutma hizmeti alabilirsiniz.

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın