20 Kw Elektrikli Isıtıcı
20 KW Elektrikli Isıtıcı

20 KW Elektrikli Isıtıcı

20 kW elektrikli ısıtıcı belki de bu sektörde üretilen en kaliteli teknolojik cihazlardan biridir. Sistem içindeki fan, cihazın aşırı ısınmasını ve cihaza zarar vermesini engeller. Ortama mükemmel enerji dağıtım sistemi sayesinde, kurutma etkisi aslında nemi algılar ve uzaklaştırır ve nem bir problemdir.

20 kW elektrikli ısıtıcı Firmalar, üreticiler ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren birçok firma için gerçekten önemli olan bir teknolojiyi gözler önüne seriyor. Özellikle farklı alanlarda çalışan ve daha iyi bir cihaza yatırım yapan birçok şirket için bir proje ve nimet olarak görülebilir. Üretimi ve kalite anlayışı ile günümüz dünyasında kendini gösteren 20 kW elektrikli ısıtıcı, oldukça kullanışlı bir cihaz ve kaliteli bir sonuç olarak kendini göstermeye devam ediyor.

Verimli ve Ekonomik Elektrikli Isıtıcı

Verimli enerji kullanımı ve ergonomik yapıları ile her yerde fayda, seçenek ve fırsat sunan bu dev cihazlar, gerçek anlamda tanık olmaya devam ediyor Hayata geçtiği günden bu yana inşaat ve sanayi sektörlerinde önemli gelişmeler oldu. Kiralık 20 kW elektrikli ısıtıcı tercihi sizi maddi olarak yormayacak ama bir memnuniyet olarak size eşlik edecek bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Orta düzeyde güç tüketimi ve enerji verimliliği ile geniş bir alanda çalışan bu dev sistem, elektrik enerjisini verimli kullanmakta ve bunun karşılığında büyük kapasite üretmektedir.

Rutubet ve Nem Son Veren Cihaz

20 kW elektrikli şömine kiralama hizmeti veren birçok firmanın kendi alanında bu kalitede cihazlara sahip olması gerçekten bu alanda rekabet edebilir. Bu kaliteli teknolojinin ve büyük yatırımın size getireceği faydaları iyi düşünmek ve değerlendirmek gerekiyor. Teknolojideki nem ve rutubet giderme çözümleri son derece güçlüdür ve memnuniyet seviyelerini önemli ölçüde artırmaya devam eden yatırıma değer. Günümüzde benzer teknoloji ve hizmetleri kullanan birçok şirketin bu alanda rekabet etmesi kaçınılmazdır.

Müşteriler İyi bir firmanın her zaman sizi düşündüğünü ve 20 kW elektrikli ısıtıcı kiralama yönetiminin de memnuniyet açısından önemli bir yer tuttuğundan emin olarak size yardımcı olduğunu söylemek gerekir. Bu alana yapılan ciddi ve önemli yatırımlar ile birçok şirketin bu teknolojiden faydalanmak için önemli nedenleri olabilir.

Güçlü Teknoloji Ürünü

Nem ve rutubetin aşındırıcı ve yıkıcı etkileri herkes tarafından iyi bilinirken, birçok şirketin bunun için bir neden bulması bile gerekmiyor. Rutubet ve neme karşı son derece etkili olan 20 KW elektrik ısıtıcısı siz de sahip olabilirsiniz.  Kapalı alanlarda zamanla biriken ve soğuk havalarda daha sık ortaya çıkan annemin öyle ya da böyle ortadan kaldırılması gerekiyor. Sahada güçlü bir teknolojiyi temsil eden 20 kW elektrikli ısıtıcı, korozif etkiyi ve nemin tüm olumsuz etkilerini daha da ortadan kaldırır.20 kW elektrik ısıtıcısı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın