5 Kw Elektrikli Isıtıcı Özellikleri
5 Kw Elektrikli Isıtıcı Özellikleri

5 Kw Elektrikli Isıtıcı Özellikleri

 

Nemeks 5 kW elektrikli ısıtıcılar, ortamdaki havayı kısa sürede değiştirerek ve daha sağlıklı hale getirerek nem ve rutubetin etkilerini ortadan kaldıracak kadar ısı üretilmesine yardımcı olur.   Ortamı çok düzenli ve hızlı bir şekilde ısıtan bu devasa makine, kullanışlı bir teknik ürün olarak dikkat çekiyor.  Bu konuda yatırım yapacak gücü olmayan firmalar bu kiralık ekipman teknolojisinden faydalanabilir.

 

5kW elektrikli ısıtıcı kiralama fiyatı oldukça uygun ancak hem enerji avantajları hem de detaylı servis seçenekleri ile kendiniz için en iyi seçimi yapabilirsiniz gibi görünüyor. Sektörde önemli bir görev olan 5kW elektrikli soba kiralama girişimi ile problem çözme ve problem çözme doğal olarak fazla çaba harcamadan gerçekleştirilebilir.

 

5 Kw Elektrikli Isıtıcı Avantajları

 

Her yere kolaylıkla taşınabilen ve verimli kullanılabilen devasa bir cihaz olup, nemi ve nemi uzaklaştırıp ortamı sağlıklı bir şekilde ısıtabileceği görülür.  Özellikle son zamanlarda, Nemeks 5kW Kiralık Elektrikli Isıtıcı, kullanışlı bir ürün ve sistem olarak dikkat çekici gelişimi ile karakterizedir.    Ortamdaki nemi ve nemi anında ve tamamen ortadan kaldıran sorunları anında gideren ve çözen firmalar için bu yüksek kaliteli cihaz teknolojisini kullanmak çok önemlidir.

 

5 kW elektrikli ısıtıcılar, test edilmiş ve kabul görmüş kalite anlayışıyla dikkat çekiyor. Bu tasarım, özellikle küçük alanlar için özenle hazırlanmıştır. 220 volt gibi düşük bir akım cihazı çalıştırmak için yeterlidir. Ürünü monte etmeye gerek olmaması, dar alanlarda ürünün lezzetini arttırmıştır. Ayrıca ev için ideal bir yapıya sahiptir. Ev kullanımına uygun olduğu için ofislerde kullanılabilir. 30 metrekare ile 110 metrekare arasındaki alanlarda ısıyı iyi dağıtabilir.

 

Odanın yalıtım özellikleri, ürünün daha güçlü bir şekilde ısınmasına yardımcı olur. Kurulum gerektirmeyen bir ürün olduğu için yeri değiştirilebilir veya taşınabilir. Ürün çok yönlüdür. İki güç seviyesinden oluşur, böylece ısıyı artırabilir veya azaltabilirsiniz. Bu fonksiyona ek olarak soğuk hava da üflenebilir. Tüm olanaklardan tam anlamıyla yararlanmak için ürünü bir prize takmanız yeterlidir. Çok sessiz çalışır ve rahatsız edilmeden her yerde kullanılabilir.

 

Ürün küçük olmasına rağmen termal koruma sistemine sahiptir.  Termostat fonksiyonu ayarlanabilir özelliktedir.   Paslanmaz çelik rezistans sistemine sahiptir.  Ürün o ortamda oksijen tüketmez.  Birçok ısıtıcının sahip olmadığı bir özellik, havanın kurumaması gibi durumlarda çeşitli yerlere kurulabilir. Firmamızdan 5 kW elektrikli ısıtıcı hizmeti alabilirsiniz.

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın