5 Kw Elektrikli Isıtıcı Özellikleri
5 Kw Elektrikli Isıtıcı Özellikleri

5 Kw Elektrikli Isıtıcı Özellikleri

 

Nemeks 5 kW elektrikli ısıtıcılar, ortamdaki havayı kısa sürede değiştirerek ve daha sağlıklı hale getirerek nem ve rutubetin etkilerini ortadan kaldıracak kadar ısı üretilmesine yardımcı olur.   Ortamı çok düzenli ve hızlı bir şekilde ısıtan bu devasa makine, kullanışlı bir teknik ürün olarak dikkat çekiyor.  Bu konuda yatırım yapacak gücü olmayan firmalar bu kiralık ekipman teknolojisinden faydalanabilir.

 

5kW elektrikli ısıtıcı kiralama fiyatı oldukça uygun ancak hem enerji avantajları hem de detaylı servis seçenekleri ile kendiniz için en iyi seçimi yapabilirsiniz gibi görünüyor. Sektörde önemli bir görev olan 5kW elektrikli soba kiralama girişimi ile problem çözme ve problem çözme doğal olarak fazla çaba harcamadan gerçekleştirilebilir.

 

5 Kw Elektrikli Isıtıcı Avantajları

 

Her yere kolaylıkla taşınabilen ve verimli kullanılabilen devasa bir cihaz olup, nemi ve nemi uzaklaştırıp ortamı sağlıklı bir şekilde ısıtabileceği görülür.  Özellikle son zamanlarda, Nemeks 5kW Kiralık Elektrikli Isıtıcı, kullanışlı bir ürün ve sistem olarak dikkat çekici gelişimi ile karakterizedir.    Ortamdaki nemi ve nemi anında ve tamamen ortadan kaldıran sorunları anında gideren ve çözen firmalar için bu yüksek kaliteli cihaz teknolojisini kullanmak çok önemlidir.

 

5 kW elektrikli ısıtıcılar, test edilmiş ve kabul görmüş kalite anlayışıyla dikkat çekiyor. Bu tasarım, özellikle küçük alanlar için özenle hazırlanmıştır. 220 volt gibi düşük bir akım cihazı çalıştırmak için yeterlidir. Ürünü monte etmeye gerek olmaması, dar alanlarda ürünün lezzetini arttırmıştır. Ayrıca ev için ideal bir yapıya sahiptir. Ev kullanımına uygun olduğu için ofislerde kullanılabilir. 30 metrekare ile 110 metrekare arasındaki alanlarda ısıyı iyi dağıtabilir.

 

Odanın yalıtım özellikleri, ürünün daha güçlü bir şekilde ısınmasına yardımcı olur. Kurulum gerektirmeyen bir ürün olduğu için yeri değiştirilebilir veya taşınabilir. Ürün çok yönlüdür. İki güç seviyesinden oluşur, böylece ısıyı artırabilir veya azaltabilirsiniz. Bu fonksiyona ek olarak soğuk hava da üflenebilir. Tüm olanaklardan tam anlamıyla yararlanmak için ürünü bir prize takmanız yeterlidir. Çok sessiz çalışır ve rahatsız edilmeden her yerde kullanılabilir.

 

Ürün küçük olmasına rağmen termal koruma sistemine sahiptir.  Termostat fonksiyonu ayarlanabilir özelliktedir.   Paslanmaz çelik rezistans sistemine sahiptir.  Ürün o ortamda oksijen tüketmez.  Birçok ısıtıcının sahip olmadığı bir özellik, havanın kurumaması gibi durumlarda çeşitli yerlere kurulabilir. Firmamızdan 5 kW elektrikli ısıtıcı hizmeti alabilirsiniz.

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın