Beton Kurutma İşlemi - Beton Kurutması Nasıl Yapılır ?
Beton Kurutma İşlemi - Beton Kurutması Nasıl Yapılır ?

 

Beton Kurutma Nedir ? 

Hizmetlerimiz arasında yer alan beton kurutma işlemi inşaat sektöründe işlemleri hızlandımak ve içeride oluşan nemin hapisolmaması için sağladığımız hizmettir . Beton kurutma işlemlerimizin yeni eski farketmeksizin kaba inşaat dahil olmak üzere tün yapılarda uygulanabileceğini söyleyebiliriz . Isıtıcı ile nem alma işlemlerimizin uzman operatör arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirildiğini ve beton yüzeyinde ölçümlemeler ile takip edip nemin tamamen yok olduğunu ölçümleyerek hizmeti sizlere teslim ediyoruz . Beton yüzeyinde yüksek kaliteli ve endüstiriyel seviyedeki ısıtıcı modellerimiz ile hizmetinizdeyiz . İşinde uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere garantili hizmet sunmaktayız . Kısaca beton kurutma nemli yapılar ve kaba inşaatlar için nemin ortadan kaldırılma hizmetidir . 

 

Beton Kurutma İşlemi Nasıl Yapılır (Beton Nem Alma Yöntemleri Nelerdir ?)

Beton üzerinden ve içinden nemi almanın bir kaç yolu vardır . Ev, inşaat, işyeri gibi yapıların farklı yöntemler ile nem sorunundan kurtarılabileceğini söyleyebiliriz . İnşaat alanlarında nem kurutma , yani ısıtıcı ile nem alma yöntemlerini sıklıkla kullanırız . Yapının hava sirkilasyonunun az olduğu durumlarda ise profesyonel nem alma cihazlarımız ile nem ve rutubetli bölgeye müdahale ederek nemi gidermeye devam etmekteyiz . Nem alma işlemleri mekandan mekana farklılıklar göstermekte olup kaba inşaat tarzı yapılarda ısıtma daha kapalı alanlarda ise nem alıcı cihazlarımızdan yararlanmaktayız .Neden Beton Kurutma Cihazlarını Tercih Etmeliyiz ?

Nem alma işlemleri bir çok alanda işimizi hızlandırmış ve kolaylaştırmıştır . İş gücü ve zaman gibi iki önemli noktada sizlere tasarruf sağlayan cihazlarımızın büyük faydaları vardır . Nem alma cihazlarını kullanmanın avantajlarını sizler için sıraladık .

  • Doğal yollar ile kurutulmaya çalışılan betonun yaz aylarında bile tamamen kuruması iki ay gibi bir sürebiliyor .
  • Kış aylarında tamamen kurumanın tam olarak mümkün olamayacağı için aksamalar oluşabiliyor . 
  • Cihaz nemli ortamı kuruturken işlerinize devam edebiliyor zamandan tasarruf sağlayabiliyorsunuz .
  • Şap nemini almak bizi ince işçilikte oluşacak hasarlardan korur . 

 

Beton Kurutma Makinesi Kiralama

 

Beton kurutma işlemleri profesyonel operatörlerimiz tarafından gerçekleştirilen ve deneyim gerektiren önemli bir iştir . Beton kurutma cihazların maliyetlerinin oldukça yüksek olması ve sürekli ihtiyaç duymayacak olmamız kiralama yöntemlerini cazip hale getirmektedir .Kiralama hizmetimiz içinde yer alan uzman operatör personellerimiz ve bilinçli müdahale ile kesin sonuçlar elde edebilmekteyiz . Beton kurutma işlemlerinizin büyük titizlik ile sürdürüleceğini kendiniz gözlemleyebilirsiniz . Kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri temsilcimizi arayabilir . Fiyatlandırma ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz .

 

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın