İnşaat Nem Alma İşlemi - Nem Alma Cihazı Kiralama
İnşaat Nem Alma İşlemi - Nem Alma Cihazı Kiralama

İnşaatta Nem Oluşumu 

 

İnşaatlarda oluşan nemin bir çok nedeni vardır . Bu nedenleri sıralamak gerekirse yağışlar , yağış sonrası güneş almama , kış hava şartları , iç beton yıkama işlemleri gibi devam eder . İnşaatlarımızda oluşan nemin tahliyesi kaba inşaat sonrası ince işçilik işlemlerinin zarar görmemesi ve yapılan emeği korunması için gerçekleştirilir . İnşaatlarda farklı yollar ile oluşan bu nemin hava sirkilasyonu olmasına rağmen giderilememesi güneş ile nemli bölgenin doğrudan temas etmemesi ve betonun nemi çekmesi ile doğrudan orantılıdır . Oluşan nemin tahliye edilmesi için Nemeks olarak sizlere kalıcı ve kesin çözümler sunmaktayız . 

 

İnşaat Nem Alma İşlemi 

 

İnşaatlarınızda oluşan nemin tahliye edilmesi için modern ve endüstiriyel nem alma cihazlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz .Nem alma işlemlerinde kullanılan eski kurutma yöntemlerinden uzak duruyoruz eski yöntemler ile yüzeysel kuruluk sağlanır sonrasında betonun terlemesi ile nem sorunu tekrar nüks ederdi .  Nem alma işlemlerimiz ev ve işyerlerinde olduğu gibi inşaat sahalarında da nemi çeken Adsorpisyon yöntemi ile yani nem alma cihazlarımız içerisinde havadaki nemi yoğunlaştırarak cihazın içerisindeki su haznesine hapsetmesi ile gerçekleşir . Havadaki nemin cihaz içerisinde hapsolmasından sonra temiz ve nemden arınmış hava içeriye tahliye edilir . İnşaat alanında ortam nem ölçümünün yanı sıra nem ölçme cihazlarımız ile tuğla duvar ve beton duvarlar üzerindeki nemi temas ile ölçümlemeye yarayan cihazlarımızla nem oranlarını kontrol ediyoruz . Havadaki ve duvarlar üzerindeki nemin normale dönmesi ile sizlere nemden ve rutubetten arındırılmış şekilde teslim ediyoruz . Nem alma işlemlerimize garanti veriyor müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz .


Nem Alma Cihazı Kiralama Fiyatları 

 

Nem alma işlemlerimizde modern ve endüstiriyel cihazların büyük önemi vardır . Ancak ölçümleme yapılması ve nemin kontrol altına alınması da büyük önem taşımaktadır . Ekipman ve uzman çalışanlarımız ile profesyonel ve kusursuz hizmet sunmaktayız . Fiyatlandırma politikamız da uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız sizlere en iyi fiyatları sunmaktadır . Metrekare ölçümlerini gerçekleştirerek sizlere ücret hesaplaması yapabilmekteyiz . Fiyatlandırma için bizleri telefon ile arayarak bilgi alabilir ya da form doldurarak sizlere dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz . 

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın