Nem Alma Firması
Nem Alma Firması

Nem Alma Firması 

İstanbul nem alma hizmetimiz ile özellikle inşaatlarda nem kurutma işlemi yapıyoruz. Nem havadaki su buharının miktarıdır. Nem birden fazla nedenden dolayı meydana gelebilir. Öncelik olarak karşısına geçemeyip engel olamadığımız nem oluşma sebebi dışarıda bulunan hava ve bizim bulunduğumuz bölge yapısından dolayıdır.

Bu gibi durumlarda  Ankara nem alma hizmeti alarak çalıştığınız yerin kurutulmasını sağlayabilirsiniz. Bursa nem alma işlemi aslında tüm betonarme yapıların yapım aşamasında uygulanması gereklidir. Fakat bu işlem pek çok inşaat firması tarafından göz ardı edilir ve binalar zamanla dış etkenlerden dolayı nemlenme sorunu yaşar.

Nemlenmeyi önleyebilmek için alınabilecek önlemlerden en önemlisi İzmir nem alma işlemidir. Ayrıca nemin önlenmesi için yalıtım sisteminin sağlamlığı daha çok önemlidir. Yalıtım sisteminin bina yapım sırasında sağlıklı yapılması binada nemi engellemek için büyük önem taşır. 

Nem Alma İşlemi 

Bolu nem alma hizmeti veren pek çok firma bulunmasına karşın bu firmaların içerisinde işini önemseyerek yapan bir firma seçimi yapmak çok önemlidir. Nemlenme en küçük bir ısı değişikliğinde bile yeniden kendini gösteren bir olaydır.

Bu nedenle nemlenen alanda öncelik olarak ısı değişkenlerini minimum seviyeye indirmek gerekir. Bolu nem alma ve nemlenmiş ortamı nemden kurtarabilmek için izlenmesi gereken en iyi yol Gebze nem alma firması ile anlaşmak ve ortamı nemden tamamen arındırmaktır. Bu anlamda kaliteli ve güvenilir hizmet sunan İzmit nem alma firması ile anlaşma sağlanmalıdır. 

Nem Alma Hizmeti 

Burdur nem alma cihazları her ne kadar çalışma sistemi olarak klimaya benzetiliyor olsa da klimadan biraz daha farklı bir çalışma sistemine sahiptir. Uşak nem alma cihazı öncelikle ortam içerisinde bulunan nem oranını ölçer ve ortamın olması gereken nemden fazla ya da eksik nem oranına sahip olup olmadığını belirler. 

Tekirdağ nem alma önce hazır yapılan ölçüm sonrasında ortamın ısısını yoğunlaştırır ve içeride bulunan nemin alınmasına veya dengelenmesini sağlar. 

Nem alma kurutma cihazı devamlı olarak kullanılabileceği gibi nemlenme olayı fark edildiği anda da kullanılabilir. Nem alma cihazları genel çalışma anlamında tek tip olsa da kullanıldığı alanlar bakımından farklı modellerde olduğu gözlenir. 

Nem Alma Firması 

Nem kurutma hizmeti almak için öncelikle hizmet alınacak olan firmanın yeterli tecrübesi ve donanımının olup olmadığının sorgulanması gerekir. Çünkü nem alma sorununa çözüm bulacak olan firmanın bu çözümü üretebilmesi için uzman bir ekibe ve özel teknolojik cihazlara sahip olması gereklidir.  Nemlenme olayı ilerlemesi halinde kötü koku ve görsel olarak kötü bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle nem alma ve kurutma firması seçilirken son derece seçici davranmada ve firma en ince ayrıntısına kadar incelenmelidir. Firmamız olarak personellerimiz teknolojik cihazlarımız ve kısa sürede üretmiş olduğumuz çözümler ile nem sorunundan kısa sürede kurtulmanızı sağlıyoruz. 

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın