Nem Alma Cihazı Nasıl Çalışır ? - Rutubeti Engeller Mi ?
Nem Alma Cihazı Nasıl Çalışır ? - Rutubeti Engeller mi ?

Nem  Alma Cihazı Nemi Nasıl Alır ? 


Nem alma cihazlarının bir kaç çalışma mantığı vardır . Geleneksel Isıtma ve Yoğuşma yöntemleri en bilindik olanlarıdır . Nem alma cihazlarının ısıtma cihazlarından farkı , ısıtma cihazlarının buharı hapsetmemesi ve ortam havalandırılsa bile ortamda nemin kalabildiği gerçeğidir . Nemin modern yoğuşma ve adsorpisyon yöntemleri ile nem alma cihazlarımız tarafından yoğunlaştırılarak nemin sıvı halde cihazın haznesine hapsedilmesi ile kalıcı ve kesin çözümler sunmaktayız . Nem alma cihazlarımızın nemli havayı filtrasyon işleminden sonra nemden arındırılmış temiz havayı diffüzör kısmından ortama vermesi ile işlem sağladığımız ortamda oluşan kokuyuda gidermiş oluyoruz . Nemli ortamlarda oluşan küf bakterilerinin havada dolaşması sağlığımız açısından bizleri olumsuz yönde etkilemektedir . Nem alma cihazlarımız sayesinde ortamdaki kötü bakteri ve mantar oluşumununda önüne geçmiş oluyoruz . Nem alma cihazlarımızı her işlemden sonra sterilize edip steril şekilde muhafaza ediyoruz . 

 

Nem Alma Cihazı Kiralama 

 

Nem alma cihazlarını metrekare ve yükseklik hacimine göre bir kapasiteye sahip olduğunu ve bu kapasitenin üstünde etkisini yitereceğini bilmemiz gerekir . Piyasada uygun fiyatlı nem alma cihazlarının sağlayacağı fayda ve etkisi tartışabilir . Büyük ve modern cihazlarında yüksek fiyatlarından dolayı tercihi pek mümkün olmayabiliyor . Firmamız Nemeks , nem alma üzerine endüstiriyel cihazlara sahiptir ve profesyonel şekilde hizmet sağlar . Nem alma işlemlerinizde yüksek maliyetler ile karşı karşıya kalmamanız için sizlere ortam nem alma hizmeti sunmaktayız . Uygun fiyatlar ile ortamınız ister işyeri ister mesken ya da inşaat farketmeksizin nem alma işlemlerini uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyor ve sizlere nemsiz , rutubetsiz şekilde teslim ediyoruz .  


Nem Alma Cihazı Rutubeti Engeller mi  ?


Önceki yazımızda rutubet konusuna değinmiştik , rutubet ve küfün oluşum süreçlerinin neme bağlı olduğunu hatırlatalım . Nemin engellenmesi ve ortamki nemin giderilmesi ile küf ve rutubet oluşumu neredeyse imkansız hale gelmektedir . Nem bakterilerin , mantarların ve küfün üreme ve yaşam ortamını oluşturan temel faktördür . Nemin giderilmesi ve ortamın temizlenmesi ile rutubet ve küf gibi yaşayan mikroorganizmalardan kurtulmuş olacaksınız . Nem alma cihazları ortamdaki nemi almasından dolayı rutubeti engellemektedir . 

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın