Nem Alma Cihazı Ttk-800
Nem Alma Cihazı TTK-800

Nem Alma Cihazı TTK-800

Özellikle yaz kış devam eden aktif bir sektörle karşılaştığınızda, elbette, kapalı havalarda nemi gidermeye yardımcı olmak için çok iyi bir cihaz kalitesine izin vermek gerçekten mantıklı bir yol gibi görünüyor. Bu devasa ürün, taşıması kolay, ergonomik bir yapıya sahip ve çok düşük sıcaklıklarda dahi yüksek nem alma kapasitesine sahiptir.

İnşaat projelerinde kullanılan ve oğlu tarafından başarıyla üretilen TTK 800 nem alma kurutma cihazı, kendisini gerçekten güvenilir bir teknoloji olarak kabul ettirmeye devam ediyor. Gerekirse bu cihazı en basit şartlarda temin edebilir ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yüksek Performans Ürünü TTK 800

Bu cihazı satın alarak, sürekli iş yapan ve yoğun bir şekilde çalışan birçok firmanın bunu kullandığını biliyoruz. İnşaat sektöründe ve bu alanda, yüksek performanslarının yanı sıra son derece profesyonel ve güvenilir sonuçlara sahip cihazların çok önemli katkısı göz ardı edilemez. Çok geniş alanlarda etkili iş performansı nedeniyle, ıslak ve rutubeti dışarıda tutan bir sistem, sağlıklı bir inşaat projesinin hızlanması ve üzerinde çalışılmasında büyük etkendir.

Satın Alma ve Kiralama

Etrafınıza baktığınızda binayı görüyorsunuz ve inşaat çalışmalarını takip ediyorsunuz. Kurutucu TTK800 'ün birçok yapı için gerekli olan yüksek kaliteli bir malzeme olduğu kanıtlanmıştır. Kalıcı bir işi olan birçok şirket bu konuda büyük bir yatırım yapabilir.

Dilerseniz satılık nem alma cihazı TTK 800 ile satın alabilirsiniz. Yatırımınızı başka bir yönde değerlendirmek isteyen bir firmanız varsa nem alma cihazı TTK 800 kiralama seçeneği tam size göre. Bu yüksek kaliteli cihaz ucuz, bir süreliğine kiralanabilir, yüksek performanslı ve çözüm üretmeye hazırdır.  

Bütçenizi zorlamadan ve kaliteli hizmet alarak inşaatınız için gerçekten mükemmel bir çözüm bulabilirsiniz. İşletmelerde ve şantiyelerde nem alma cihazı TTK 800 kiralama girişimi giderek daha sık hale geliyor.

Sizin için çözüm üretmesi gereken dev makine, yüksek performansı ve kaliteli iş anlayışı ile bu konuda gerekli katkıları yapmakta ve size destek olmaktadır. Bu cihazlar çok sağlıklı ve iyi bir teknoloji gibi görünse de önemli bir yatırım kalemi ve iyi bir teknoloji projesi olarak karşımıza çıkıyor. Çok işlevli ve optimum sistem sağlayan cihazlar, inşaat ve endüstriyel altyapı için çözümler sunar. Sanayi tipi nem alma cihazı TTK800’ü de değerlendirebilirsiniz.

TTK 800 Teknik Özellikleri;

  • Nem alma kapasitesi maksimum: 150 litre / 24 saat
  • Hava debisi: 940 m³/ saat
  • Giriş voltajı: 230 V/ 50 Hz
  • Ağırlık 70 kg
  • Uzunluk: 585 mm
  • Genişlik: 630 mm
  • Yükseklik: 1.020 mm
  • Maksimum güç tüketimi: 2,4 Kw

İnşaat ve endüstriyel sektör için yüksek performans ürünü, TTK 800 nem alma cihazı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tüm nem alma cihazları hakkında firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın