Nem Alma Cihazı Ttk 1500
Nem Alma Cihazı TTK 1500

Nem Alma Cihazı TTK 1500

Günümüz teknolojisinin ilerlemesi ile birlikte birçok farklı cihaz sayesinde işlerin kısa süre içerisinde yapılması sağlanır. Yaşam alanlarında yüksek kaliteyi sağlamak için günümüzde birçok farklı cihaz kullanılır. Günümüzde oluşan hava olayları ve hava şartlarına bağlı olarak yaşam alanlarında nem oranının fazlalığı gözlemlenebilir. Yüksek nemli havanın insan sağlığı açısından oldukça tehlikeli olduğu bilinmektedir. Teknolojinin ilerlemesi sayesinde günümüzde nem alma cihazları kullanılmaktadır.

Ortamda bulunan yüksek nem oranın kısa süre içerisinde giderilmesini sağlar. Havada asılı olarak nemin yakalanması ve sıvı hale getirilmesi ile birlikte nem alma cihazı TTK 1500 sıvıyı kendi haznesinde toplar. Yüksek devir ve performans gücüyle havadaki nemin yakalanması ve ortamın daha sağlıklı hale gelmesi sağlanır.

Nem Alma Cihazlarının Önemi

Günümüzde yaşam alanlarının hava kalitesinin arttırılması için nem alan cihazlar kullanılmaktadır. Özellikle geçtiğimiz yıllarda koronavirüs salgını ile birlikte yaşam alanlarında temiz havanın solunabilmesi önemlidir. Koronavirüs yüksek nem oranın sahip olduğu ortamlarda daha uzun süre yaşayabildiği için ortamdaki nemin kısa süre içerisinde giderilmesi sağlanmalıdır. Günümüzde TTK 1500 nem alma cihazı ortamdaki nemin kısa süre içerisinde giderilmesini sağlar.

Ortamın nemden kurtarılması ile birlikte solunum yolu rahatsızlıkları da önlenmiş olur. TTK 1500 cihazları yüksek performans gücüne sahip olması ile birlikte yüksek nem oranına sahip ortamların nemden kurtarılmasını sağlar.

Nem Alma Cihazlarının Kullanım Alanları

İnsanların sağlığı için kapalı yaşam alanlarının sürekli olarak havalandırılması gerekir. Özellikle son yıllarda koronavirüs salgını ile birlikte insanların kapalı alanlarda durması tehlikelidir. Fakat günümüzde kullanılan nem alma cihazları sayesinde ortamların havalandırılması sayesinde virüs, bakteri gibi canlıların barındırılmaması amaçlanır. Nem alma kurutma cihazı olarak bilinen sanayi tipi ya da endüstriyel boyuttaki cihazlar ortamın havalandırılmasına ve nemin ortamdan uzaklaştırılmasını sağlar. Kullanım alanları boyutlarına göre farklılık gösterilebilir.

Nem alma cihazları AVM, market, hastane ve inşaat alanları gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Bu konuda kişilerin kullanım alanlarına göre uygun cihazları tercih etmesi gerekir. Bu konuda firmamıza müracaat edebilirsiniz.

Nem Alma Cihazlarının Fiyatları

Ortamda bulunan nem oranı havada asılı halde bulunduğu için gaz halde olarak ortamda dolaşır. Ortamların büyüklüğüne göre kullanılan nem alma cihazları kendi içerisinde farklılık gösterir. Ortamda nemin bulunması birçok farklı hastalıklara davetiye çıkardığı için, ortamların nemden kurtulması ve bu cihazların temin edilmesi gerekir. 

Bu konuda büyüklükleri, kullanım alanları ve boyutları fiyata etki etmektedir.  İhtiyaçlar doğrultusunda tercih edilen, satılık nem alma cihazı TTK 1500 birçok farklı alanda kullanılabilir. Nem alma cihazlarını satın almaya gücü yetmeyen kişiler bu cihazları kiralayabilir.

Nem alma cihazı TTK 1500 kiralama hizmeti verilebilir. Kiralama ve satın alma hizmeti sayesinde ortamların nemden kurtarılması sağlanabilir. Bu cihazlar havada asılı kalan nemi yakalayıp kendi içerisinde sıvı hale topladıktan sonra haznesinde biriktirir. Satın alma ya da kiralama hizmetleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın