Depo Kurutma
Depo Kurutma

Depo Kurutma

Depo kurutma, gerekli bir koşul ve hizmet olarak gerçekten ilgi görüyor. Deponun nemini almak veya deponun sağlık hale getirme için bir depo nem alma alıcı gereklidir. Günümüzde birçok firmada depo bulunduğundan, depodaki ürün ve hizmetlerin sağlıklı koşullarda muhafaza edilmesi için gerekli ortamın oluşturulması önemlidir. Bilindiği gibi nem ve rutubet insan sağlığını etkileyen olumsuz durumlar olarak karşımıza çıkarken benzer problemler insanları olumsuz etkileyebilmektedir. Depo birçok işletmenin can damarı iken, burada bulunan ürün ve yarı mamul seçimleri gerektiğinde metalaşmayı beklemek zorundadır. İleri teknoloji ve yapım teknikleri bir araya gelerek oluşturulan depo nem kurutma cihazları ile firmaların bu sorunu dert etmelerine gerek yoktur.

Yüksek Kalite Ürünü

Nemli depo kurutma işi, kaliteli ve olumlu sonuçlar üreterek binaların sağlam bir yapıda olması için oldukça önemlidir.  Yüksek kaliteli ve sağlam depo nemi kurutma çalışmalarını devasa iç hacme rağmen devam ettirmek, kısa sürede sonuç almak ve insanlara yardımcı olmak için önemlidir.  Günümüz dünyasında işletmelerin bel kemiği olan depolar, nem gibi çok önemli bir sorunu tamamen ortadan kaldıran çözümlere kavuşmaktadır.

Uzman ekibin bilinçli ve istikrarlı çalışması sonucu üretilen depo nem alma sayesinde insanların memnuniyet seviyesinin en üst seviyeye ulaştığını rahatlıkla görebiliyoruz. Depo alanları firmalar açısından büyük önem taşımaktadır. Depoya konulan malzemelerin sağlıklı bir ortamda olması içinde depo kurutma cihazların önemli rol oynar. Depoların küflü, nemli ortamdan arındırılması gereklidir. Bunun için üretilen depo nem alma kurutma işlemi ile depolar daha güvenilir ortamlara dönüşmektedir

Rutubet ve Neme Son

Burada bulunan metal unsurlar veya diğer malzemelerden oluşan parçaların sağlıklı kalabilmesi için depo ortamının nem ve rutubetten uzak olması çok önemlidir. Fabrikalar ve işletmelerin çok büyük depo yapılarına sahip olduğu bilinirken depo nemi alma teknolojisi artık bu konuda insanların içine su serpmeye devam ediyor.  Son teknoloji ürünleri ile sağlam ve sağlık bir depo için kurutma ve nem alma cihazları üretilmektedir. Bu cihazlar depo kurutma işlemlerinde oldukça etkendir. Satın alma ve kiralama seçenekleri ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Depo nemi alma kurutma kullanımı oldukça yaygın ve hemen hemen tüm fabrikaların bu soruna çözüm bulmak için gerekli araştırmaları yaptığını görebiliyoruz.

Kalite Hizmetin Önemi

Zeminlerde, duvarlarda ve tavanlarda birikmeyi ortadan kaldıracak çözümler bulmak için çok ciddi ve istisnai araştırmalar yapılmaya devam ediyor. Beklediğiniz firmadan bu soruna etkili bir çözüm üretmesi için yardım alarak ıslak depo kurutma çalışmanıza çok olumlu yönde devam edebilirsiniz.

Kaliteli bir şirket burada çalışmaya isteklidir ve şirketin yaptığı bilinçli yatırımların yanı sıra size kaliteli hizmet vermeyi beklemektedir. Küflü depo kurutma için kaliteli ve donanımlı hizmetlerden yararlanmanız çok daha kolay olacaktır. Küflü, nemli, ıslak depo kurutma işlemleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Eğer duvarlarınızın içindeki nem oranı yüksekse duvarın içindeki nem; sıcaklıkla ortamın nemine karışmakta ve derecesini artırmaktadır. Buda küf oluşumuna sebebiyet verecektir. Küf mantarları nem problemi olan yerlerde ortaya çıkar ve hızla çoğalır. Küf sorununu düzeltmediğiniz taktirde zamanla küf kokusuda oluşacaktır ve solacağınız hava kalitesini bozacaktır. Duvarlarınızda ve ortamda küf oluşuma sebebiyet vericek problemi ortadan kaldırmaktayız. Yaşadığınız ortamda; Küf mantarlarının üreyebileceği ortam mevcutsa, sildiğinizde tekrar oluşmasının sebebi havada var oluşundan kaynaklıdır.

Ortam problemini düzeltene kadarda bu durumdan kurtulamamaktasınız. Boya, yalıtım, montalama gibi uygulamaların Küf mantarlarının üzerinde hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü; Küf bir mantar türüdür. Canlı bir mikroorganizmanın varlığını yok etmedikten sonra ve üreyebileceği ortamı düzeltmediğiniz taktirde asla çözüme kavuşturamazsınız. Uygulamamız ile; 2 farklı işlemle bu probleminizi çözüyoruz. İlk yaptığımız kurutma işlemi 7 gün sürüyor ve küfün oluşabileceği ortamı düzeltiyor, ikinci yapılan ozon işlemiyle havada varolan küf mantarlarını öldürerek ortamınızı tamamen düzeltiyor, kokulardan arındırıyoruz. Hem küf mantarlarının oluşabileceği ortam ortadan kalkıyor ve mevcut olanları öldürdüğümüz için sorun tamamen düzelmiş olmaktadır. Uygulamamız almanyada ve yurtdışında çok popüler bir sistem. Betonun kurutulması ve ortamın ozonla dezenfeksiyon yapılması sebebiyle küfün üreyebileceği ortamı düzeltmiş olmakta ve ortamdaki tüm mikroorganizmaların ölmesini sağlamaktayız.

Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin az veya çok olması önemli değil sorunun çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet verilmekte. Evde yaşanan problemlerde 4.000 TLden başlayan fiyatlarla.. Küf yapınızın hastalığıdır, ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
REFERANSLARIMIZ
Beymen
Ağaoğlu
Abdiibrahim
AMAC AEROSPACE
YDA İNŞAAT
FİMAR HOLDİNG
FİNEFOOD
Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın