20 Kw Elektrikli Isıtıcı
20 Kw Elektrikli Isıtıcı

20 Kw Elektrikli Isıtıcı 

20 kW elektrikli ısıtıcı muhtemelen bu alanda üretilmiş en kaliteli teknik ekipmanlardan biridir.  Ortama enerji bırakan mükemmel sistem sayesinde kurutma etkisi nem ve rutubeti sorun olarak algılar ve ortadan kaldırır.  20 kW çıkışlı elektrikli ısıtma, inşaat sektöründeki birçok firma, üretici  ve firma için oldukça önemli bir teknolojidir. 

20 Kw Elektrikli Isıtıcı Ne İçin Kullanılır?

Bu konu  özellikle farklı sektörlerde yer alan ve yüksek kaliteli cihazlara yatırım yapan birçok firma için bir proje ve avantaj olarak görülebilir. Nemeks 20 kw elektrikli ısıtıcı, üretim ve kalite anlayışıyla bugün dünyadaki yerini göstermiş ve son derece kullanışlı cihazlar ve kalite sonucu parlamaya devam ediyor.  

20 Kw Elektrikli Isıtıcı Avantajları

Öte yandan kiralık 20kW elektrikli ısıtıcı  seçmek maddi açıdan çok yormasa da tatmin edici bir proje olarak sizi destekleyecek bir projedir. Orta düzeyde enerji tüketimi ve güç çıkışı ile önemli bir aralıkta çalışan bu devasa sistem, elektrik enerjisini verimli bir şekilde kullanır ve  karşılığında önemli miktarda güç üretir.   Elektrikli ısıtıcı 20 kw  kiralayan birçok firmanın  bu yüksek kaliteli cihazları kendi konstrüksiyonunda bulundurması bu alanda gerçekten rekabetçi olabilir. Tabii ki, bu büyük yatırımın ve yüksek kaliteli teknolojinin faydalarının dikkatlice düşünülmesi ve değerlendirilmesi gerekiyor. 

Son derece önemli, güçlü ve yatırım yapılması muhtemel teknolojiler için 20 kw elektrikli ısıtıcı kiralama çözümleri, memnuniyeti kritik bir noktaya taşımaya devam ediyor.  Nemeks 20kW elektrikli soba için kiralama desteği vererek sizi düşünün ve size yardımcı olan iyi bir firmanın memnuniyet açısından da önemli bir yer tuttuğunu söylemek gerekir. 

20 Kw Elektrikli Isıtıcı Özellikleri

Bu alanda yapılan ciddi ve önemli yatırımlar düşünüldüğünde kiralık 20 kw elektrikli ısıtıcı birçok şirketin bu teknolojiden yararlanmak için önemli nedenleri olabilir. Nemin ve nemin yıpratıcı ve yıkıcı etkilerini herkes bilir, ancak birçok şirket bir sebep bile aramaz.  Zamanla içeride biriken ve soğuk havalarda  ortaya çıkan anneler bir şekilde ortadan kaldırılmalıdır.    

Satılık 20 kw elektrikli ısıtıcı  sistemleri birçok yeri ısıtmak için kullanılmaktadır. Atölyeler, fabrikalar gibi mekanları ısıtmak için kullanılabilen ısıtıcılar konferans salonları, kafeteryalar, seralar, halı kurutma fabrikaları ve görünümün önemli olduğu yapılarda kullanılabilir. Ayrıca yandan kullanılabilme özelliğine sahip olup, sıcak hava üfleme yönü egzoz portunun panjuru ile serbestçe ayarlanabilmekte ve istenilen  özelliklere göre 380V üretilirç  Ürün ek bir sıcaklık kontrol paneli gerektirmez. 

Panel ve kontrolleri 20 kw elektrikli ısıtıcı kiralama ürünün kendisinde mevcuttur. Kullanılacak odanın büyüklüğüne göre ısıtıcının gücü belirlenebilir. Rakiplerine göre bu ürün  çok daha sağlam, verimli ısıtma etkili, hortumlarla kullanıldığında fan basıncı çok daha yüksek, arıza bakım ve onarım maliyetleri, yedek parça maliyeti yarı yarıya düşüyor. Firmamızdan bu ısıtıcı ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın