Nem Alma Cihazı Denilince Akla İlk Gelen Adres
Nem Alma Cihazı Denilince Akla İlk Gelen Adres

Nem Alma Cihazı Denilince Akla İlk Gelen Adres

Teknolojide birbiri ardına yaşanan gelişmelere istinaden yeni yeni ürünler ve yeni iş alanları ortaya çıkıyor. Özellikle insanların yaşamında ısıtma başlı başına önem arz eder iken benzer bir durum kurutma olarak adlandırılabilecek nem alma noktasında da öne çıkıyor. Ülkemizde de bu alanda birçok nem alma firması  bulunuyor. Nitekim özellikle İstanbul nem alma firmaları noktasında çok fazla firmanın bulunduğu yerlerin başında geliyor. Bizim firmamız da bunlardan bir tanesidir.

Firmamız Hakkında Genel Bilgiler

Firmamız genç sayılabilecek olan bir kuruluştur. 2014 senesinde kurulmuş olup o günden bugüne kadar da hızla ilerleyen bir biçimde yoluna devam eder durumdadır. Firmamız alanında tüm olması gereken belgelere sahip alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren son derece profesyonel olan bir kadroya sahiptir. Her ne kadar İstanbul menşeili olan bir firma olsa da bugüne gelinen nokta itibarı ile sadece İstanbul ölçeğinde değil Ankara nem alma denilince de akla ilk gelen firmalardan bir tanesidir.

Hizmet alanı olarak bakıldığında firmamızın hem ısıtma, hem kurutma alanında eğitimli mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan etik değerleri olan profesyoneller ile hizmet verir durumdadır. Her aşamada mühendislik disipliner yaklaşımını sergiler. Gerekli keşif ve metraj hesaplarını özenle gerçekleştirir.

Firmamızın Kurutma Hizmet Alanları

Firmamızın kurutma alanında verdiği hizmetler İstanbul ve Ankara dışında Bursa nem alma firması olarak da Bursa ölçeğinde son derece başarılı işlere imza atar durumdadır. Bunun yanı sıra sadece ülkemizin değil dünyanın da en gözde kentleri arasında yer alan İzmir nem alma firmalarından bir tanesi de bizim firmamızdır. Bu kentte de son derece özel bir biçimde hizmet veriyoruz. Ayrıca Bolu nem alma firmaları içinde de kentte tüm beklentilere yanıt verecek kapasitede çalışıyoruz. Tüm beklentilere bu bağlamda yetişmeye kesintisiz hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Kurutma alanında nem alma dışında ayrıca şap kurutma, sıva kurutma, beton kurutma, duvar kurutma inşaat kurutma, parke kurutma, zemin kurutma ve epoksi kurutma hizmetlerini de hepsi ayrı bir ekipman ve ekip ile 0 ppm ile gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın Isıtma Hizmet Alanları

Isıtma konusuna gelindiğinde burada da aynı titizlik ve özenle çalışıyoruz. Muhtelif türden ısıtıcı kiralama hizmetleri veriyoruz. Hizmet verdiğimiz kentler ise şunlardır: İstanbul ısıtıcı kiralama denilince ilk akla gelen firmayız ve tüm kent ölçeğinde çalışıyoruz. Benzer bir biçimde Ankara ısıtıcı kiralamaBursa ısıtıcı kiralama ve Bolu ısıtıcı kiralama firmaları içinde de farkındalık yaratan bir kuruluşuz.

İstanbul ısıtıcı kiralama  Isıtma alanda seraların ısıtılması, şantiyelerin ısıtılması, her türden atölyenin ısıtılması ve düğün salonlarının ısıtılmasını aynı kalitede gerçekleştiriyoruz. 

Üstte verilen tüm bu bilgilerden sonra böylesi ola hizmetleri bizden güvenle gereksinim duyduğunuz her an için alabilirsiniz.

Bilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın